A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta přes Maďarsko

16.04.2008 18:52:05 | Pitrisek
Pitrisek
Dobrý den,jezdím do Chorvatska už 6 let a vždycky jsem jel klasickou trasou přes slovinsko.Od 1.7.2008 bude slovinská dálnice stát 35euro.nemáte někdo zkušenos s cestou přes Maďarsko?děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 19.05.2019 11:19
Re: Cesta přes Maďarsko  

Milý anonyme, ten příspěvek na který reaguješ je přes 8 let starý, takže těžko bude autor reagovat.
To co v něm je si klidně můžeš dát do mapy sám - stačí mapy.cz a ta města tam dát jako průjezdní místa. Ono úplně postačí si tam tu trasu zadat jen hrubě a pak zkoušet co to udělá když vypnete placené úseky - zda se vyplatí v Maďarsku po dálnici nebo ne.

Neregistrovaný uživatel
03.05.2019 10:13 37.188.134.***

Můžu požádat o mapu

jack
30.07.2011 17:00 89.172.116.***

Ja teda jezdim pres Blavu,Czorna,Szombathely,Kormend, a dale na nagykanizsa a dale smer Gorican a jsem na chorvatske dalnici,levne a plynule.tot vse.

• Anonym (6)
nahodne 30.07.2011 15:02

Dobrý den
Mohl by mi někdo poradit ,kterou cestou se dostat do Chorvatska ,
jestli přes Vídeň a Slovinsko nebo Bratislavu a Budapešť ,
jedná se mi o plynulost dopravy a finanční nákladnost
Děkuji

• Anonym (1)
Rudakraken 17.08.2009 12:33
RE: RE: RE: nekupujte GPS navigaci  

Nejde o to jak a dlouho jezdí do zahraničí ale pokud někdo jezdí jen na dovolenou za rok tak nemůže vědět jak jet i podle map se cesty mění a navigace kolikrát pomůže.Záleží jak se kdo cítí a umí jazyky,potom navigaci nepotřebuje když se domluví po celém světě.Jezdím do světa už dlouho a GPS si beru pokaždé.Všem cestovatelům držím palce aby se v pohodě vrátili domů.

Osel
16.08.2009 18:43 213.211.54.***
RE: RE: RE: nekupujte GPS navigaci  

No jistě! Je to absolutní pravda, ale musíme počítat s tím, že od těch co ji potřebují to teď pořádně slíznem..... :-P ;-)

• Anonym (1)
Jan Váš 16.08.2009 15:29
RE: RE: nekupujte GPS navigaci  

jezdím leta a nikdy jsem navigaci nepotřeboval juknu jednou do mapy a jedu..navigace je pro ty co neznají zakladní cesty Evropou..TEČKA

Sally 14.08.2009 10:00
RE: nekupujte GPS navigaci  

GPS není 100%, ale dá se na ni spolehnout. Osobně používám G nuvi 765T, a nemám starosti. GPS se MUSÍ UMĚT POUŽÍVAT. A taky aktualizovat mapy v GPS.

Nezradila mě ani v Chorvatsku, ani v Rakousku, ani v Maďarsku či na Slovensku. Vždycky mě dovedla tam kam jsem chtěl, popř. jel podle citu.

Při zácpě na rakouské dálnici vloni z dovolené mi GPS ukázala problém, zadal jsem vyhnout a zácpě jsem se vyhnul. Nemusím vytahovat mapu a studovat kde jsem a kudy jet. Pokud jedu se spolujezdcem, ten to maximálně konfrontuje s papírovou mapou.

No a polní cesty? Stačí si nastavit v GPS vyhýbání. Rozbít kladivem to chce spíš ty ruky, které tu navigaci nastavují.

cendik
13.08.2009 13:15 194.228.94.***
RE: nekupujte GPS navigaci  

Fascinuje mě, že navigaci nevíce kritizují ti, co ji nemají 8-O Moudrý člověk si tu věc pořídí a pak může objektivně říci svůj názor.Je to stejné jako kritizovat mobil, když mám jen poštovní holuby. :-P

• Anonym (1)
kazacek
11.08.2009 22:18 89.31.8.***
RE: RE: Cesta přes Maďarsko  

Maďaři píšou:
As decreed by the Ministry of Economy and Transport, from 1 January 2008, D1 category, 4-day vignettes will be available at half-price, i.e. HUF 765, for motorcyclists. Riders can purchase authorisation for road use through the existing channels, that is, at SMMC\'s customer service centres, through the company’s retail network and via electronic sales channels (Internet, text message, phone call and bank card payment).

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu