A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Kde je to nej?

01.07.2007 18:53:02 | Mirka2
Zdravím forum, :-) :-)

určitě spousta lidí byla v Chorvatsku několikrát... pište, kde to bylo úplně nej, prostě nejlepší dovolená ze všech. Ostrovy nebo pobřeží? Jaké místo .. nebo doporučte. My pojedeme v srpnu po vlastní ose a nějaké tipy by se hodily...

Zdraví,
Mirka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.06.2017 10:58 89.102.104.***
Re: Kde je to nej?  

V Chorvatsku jsme byli s rodinkou několikrát. Máme to tam rádi, protože je to "kousek" a děti vytdrží v pohodě v autě, je tam krásná čistá voda a dost Čechů, takže si děti najdou vždycky kanějaké kamarády. :-) Míst jsme vystřídali několik, ale nejvíce se nám to líbí v okolí Splitu. Jezdíme pokážké do jiné vesničky a objevujeme. Většinou se podívám na kvalitu pláží a podle toho vybírám nejbližší ubytování. Na pláže se koukám na stránce http://www.chorvatsko.cz/aktual/170627-oceneni-pro-plaze-a-jachtarske-pristavy-modra-vlajka-v-roce-2017.html , kde jso uvypsány vžchny pláže, které mají Modrou vlajku. Snad jen jednou se nám stalo, že se nám vybraná pláž moc nelíbila.

Neregistrovaný uživatel
22.06.2017 22:55 93.143.85.***

Chorvatsko má svoje,pěkná krajina, čisté moře, lidé většinou vstřícný

Neregistrovaný uživatel
17.06.2017 07:22 31.192.89.***

Všude dobře,tak co doma.

Neregistrovaný uživatel
22.05.2017 15:34 84.42.230.***

Hele byla jsem v trogiru kamaradce na svatbe za svedka a bylo to tam fakt nadherny :-) urcite se tam jednou vratim zase na nejakou dovolenou

mala12 17.04.2017 11:56

Chorvatsko je úžasná země, je tu překrásně, život lidí je tu moc zajímavý a nevšední, mám mnohaletou zkušenost. Nevím, které místo je nej..., mně učaroval OMIŠ a okolí, moc ráda se sem každoročně vracím, za přáteli, na známá místa, za klienty. Stále objevuji něco nového a stále jsem překvapena...
ZKUSTE, DOPORUČUJI...

mala12

Neregistrovaný uživatel
16.04.2017 15:32 94.112.230.***
Michaela  

Mně je nej v Bristu :D, ale to zaleží, co od toho kdo očekává, jo a taky na raftech u Makarské :-) https://more-dovolena.eu/zajezdy/20-dovolena-chorvatsko-2017

Neregistrovaný uživatel
26.03.2017 23:43 51.254.207.***

Dobrý den, vidím samé pozitivní reakce na cestovní kancelář CK Capro a pobyty spojené s cvičením. Letos bychom s přítelem chtěli do Itálie. Myslíte že bychom měli vyzkoušet tuto cestovku? :)

Neregistrovaný uživatel
22.12.2016 11:03 176.10.107.***

Byla jsem tam s Ck Capro(dovolena-cviceni.cz), super pobyt, moc jsem si to užila. Určitě doporučuji.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.12.2016 11:56 83.240.86.***

Dobrý den, byl jste někdo v apartmánech LANTERNA? :-)
Našla jsem si tam pobyt se cvičením, ale chtěla jsem se ještě zeptat na zkušenosti.

Eliška
06.08.2015 14:36 46.227.170.***

No my jsem letos byli v Marině. Je to tam fajn, hlavně pro děti, nízká hloubka u pobřeží, je to tam taková zátoka :-) dá se tam taky jít na procházku, tak se nemusíš pořád válet jenom u moře ...

před cestou jsem si hledala nějaké informace, co je dobré vědět atd. tak pokud by to tady někomu pomohlo tady máte odkaz

https://www.travelslevy.cz/pruvodce-pri-cestovani-do-chorvatska/

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu