A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Lze na místě získat lepší cenu za ubytování

02.07.2010 10:51:21 | tomaso
tomaso
Čau,
máte někdo zkušenost s dohadováním ceny ubytování v soukromí při cestě na blind? Jaká cena je obvyklá pro studio/apartmán pro dvě osoby?

Vím, že záleží na mnoha faktorech, ale jde mi o to jestli se lze při jednání na místě dobrat nižší ceny, než jaké jsou ty uvedené v různých internetových katalogách (chorvatske.cz, uvch.cz, apod.). Tam lze nalézt ceny cca v rozmezí 35 - 45€/den za ubytování pro dvě osoby.

Díky
Tomaso
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.10.2018 16:23 213.235.185.***
Chorvatsko a ubytování  

Zdravíčko :-) Všiml jsem si, že se tu bavíme o ubytování v Chorvatsku. Pokaždé, když do Chorvatska cestuji, tak si ubytování vybírám už jedině přes http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/

lenka
27.01.2012 11:01 88.83.187.***
Dovolená v Jižních Čechách  

Zdravím, tady je také zajímavý odkaz na dovolenou v Jižních Čechách. Byla jsem tam a můžu všem doporučit. Lenka
www.modrystatek.cz
<a title="ubytování, dovolená v jižních čechách" href="http://www.modrystatek.cz/"> Romantické ubytování v apartmánech - Jižní Čechy </a>

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Han
27.01.2012 09:02 94.113.242.***
Re: Lze na místě získat lepší cenu za ubytování  

Já byl cca 12x a po každé na blind, do předu jsem věděl jen jaká to bude lokalika a vždy jsem našel úžasné ubytování za velice dobrou cenu. Opravdu se není čeho bát. Spíš sem měl vždy problém abych se zbavil naháněčů ubytování.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Brela Ivanac
08.08.2010 11:03 78.3.19.***
Ubytovani  

Kamisku proc si nesezenes par adres na netu a nezeptas se mailem na par mistech a hned budes vedet jestli je:

1/ jeste volnych apartmanu
2/ jestli jsou ochotni prodat nestandartni datum nastupu
3/ a pribliznou cenu

na tuhle odpoved ti nejlepe odpovi majitele objektu do 19.8. mas jeste dost casu.

Tuto sobotu bylo jeste dost plno ale 19.8. by to melo trosku polevit.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
VeronikaF. 04.08.2010 09:13
RE: Lze na místě sehnat lepší cenu za ubytování  

KAmíšku, všechny dny jsou lepší než nástup v sobotu. Termín je dost krátký, takže se může stát, že cena bude vyšší (za kratší pobyt) nebo naopak seženeš apartmán, kde bude mít domácí volno několik dnů, než přijedou domluvení hosté a cena pak může být příznivější.

Kingdave
03.08.2010 08:05 89.29.108.***
RE: Lze na místě sehnat lepší cenu za ubytko  

Potvrzuji Veroničina slova, opravdu v minulém týdnu bylo již dost volných APP,cedulky u domů, odchytávači u cest, pod mostem, dokonce i na promenádě na domech cedule, ale u velikosti APP bylo velkým napsáno 2OE/osobo. 8-O

• Anonym (1)
VeronikaF. 03.08.2010 02:03

Letos 10.7.2010 byla Podgora tak plná, že Ti, co přijeli na blind sháněli app. marně.
Nebavím se samozřejmě o sklepních prostorech pod mostem.
Známí se po marném hledání ubytovali v Tučepech - v Podgoře chtěli za snad poslední slušnější app. pro 4dospělé a 1malé dítko 100EUR. Když se něco slušného uvolnilo, tak ceny pořádně vyskočily.

Kamíšek68 30.07.2010 16:19

Zdravím, mám takový dotázek, ze je reálné sehnat ubytování pro tři osoby v jednom apartmánu na místě od čtvrtka 19.8.2010 s tím, že bych odjížděl večer v pondělí 23.8.2010. Nebo budu mít problém s tím, že je to nestandartní délka pobytu, když většinou mají od So-So. Chtěl bych jet někam na Istrii /Pula, Poreř, Rabac/. Dík za odpověď.

Market1 25.07.2010 21:25
Lze na místě sehnat lepší cenu za ubytování  

Já bych se toho vůbec nebála, pokud se nejedná o největší nápor dovolenkářů což je přelom červenec-srpen. Né vždycky člověk ví do čeho jede i,když si to objedná přes internet, foto nemusí být zrovna reálné a to mluvím z vlastní zkušenosti. Ovšem zaplacenou zálohu Vám už nikdo nevrátí. A, že by se nepřetahovali o turisty taky není zase až tak pravda. Loni kolem 10.7.se přímo na pláži majitelé dohadovali ke komu mají jít turisti bydlet. Teď se na mě někdo sesype, že to asi bylo v nějakém zapadákově, ale bylo to v Igraně kde se nám moc líbilo, ceny nebyli přemrštěný, pláž pěkná, ale klidné místo ,takže kdo vyhledává ruch tak sem ne. Takže z vlastní zkušenosti jet na blind ano. Mimochodem ubytko jsme sehnali na první zeptání žádné 3 hodiny hledání, letos jedem zase na blind.

• Anonym (2)
iks 25.07.2010 13:15
Je řešení ?  

..už se tu ptalo - odpovídlo několikrát a pořád na stejné téma, co je lepší a výhodnější ? Ať si kdo si hledá ve vyhlášených destinacích "na blind" dále, ale ti prozíravější..ti to už to dávno vědí, že úbytko je po všech stránkách výhodnější si zajistit předem. Tedy znovu, kdo chce kam, pomozme mu tam :-?

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu