A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Pirovac

28.10.2018 12:40:00 | evaduchoslavova
evaduchoslavova
Dobrý den,
byl jste někdo v Pirovac?Jak to tam vypadá?Je to tam vhodné pro děti?
Líbí se mi ubytování v kempu Miran ve vilkách,má někdo zkušenost prosím? Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.11.2018 13:58 188.95.63.***
Re: Pirovac  

No taková hrůza to zas není. Kdo hledá pozlátko musí na Makarskou ale ta je tak komerční, hlavně v sezóně, že taky není moc o co stát. Ano byl jsem na hezčích místech ale záleží co si od toho dotyčná slibuje. Děti nejsou problém, vstup do vody je mírný, nějaké prolézačky atd. jsou tam také, jen mi vadila nemožnost šnorchlování, respektive není kde. Chybí nějaké útesy ale i tak jsem tam viděl sépie :-)
Kemp jsem jenom procházel. Je tam hodně stínu pod stromy, jak vypadá zázemí nevím. Odpadky v moři žádné nebyly - to asi záleží na větru a stane se to i v místech, kde by to člověk nečekal.
Bydleli jsme v soukromí u jadranské magistrály, takže k vodě to bylo asi 700m. Jezdím autem, takže když se mi nelíbí místní pláže, můžu se přesunout jinam. Konkrétně třeba na Murter. Pro výletníky je v blízkosti obrovské Vransko jezero, které při vstupném 20Kn za den neobejdete. Dá se na něm i rybařit, ovšem s patřičným povolením.
Jezdím zásadně mimo sezónu - vadí mi hlava na hlavě a čeští, polští aj. opilci, kteří přijedou k moři s kufrem auta plným alkoholu a obtěžují všechny okolo.
Jinak v Chorvatsku je tolik míst, která nelze objet ani za celý život

Neregistrovaný uživatel
30.10.2018 08:39 194.50.240.***
Re: Pirovac  

Nebrat!!!! Hnus. Jestli se nechcete koupat v odpadkách naplavených do mini zátoky. Chorvatsko je krásné, Pirovac hrůza

evaduchoslavova 28.10.2018 12:40
Pirovac  

Dobrý den,
byl jste někdo v Pirovac?Jak to tam vypadá?Je to tam vhodné pro děti?
Líbí se mi ubytování v kempu Miran ve vilkách,má někdo zkušenost prosím? Děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu