A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

Primošten - ubytování

09.06.2009 13:22:51 | Cukytka
Zdravím všechny,
chtěla bych Vás poprosit, jestli nemáte někdo kontakt na ubytování v Primoštenu. Max. do 100 m od moře. Děkuju za odpovědi! :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
22.06.2014 16:21

Dadyv | 88.100.203.*** Bilo  

Dobrý den, :-)
já doporučuju ubytování spíše ve vesničkách v blízkosti Primoštenu, my jezdíme do vesnice Bilo- vzdálená asi 4 km. Je tam klid asi 3 menší pláže kde není ani zdaleka hlava na hlavě jak v Primoštenu a pokud máte ubytování na kopci(směr Primošten Burnji- starý Primošten) je z tama nádherný a nezapomenutelný pohled na širé moře a na druhé straně na ostrovy ( častečně i NP Kornati). Obchod tady sice není( každé ráno sem jezdí pekaři a prodávají pečivo) ani žádný noční život, ale do Primoštenu je to asi 5 minut autem a nebo můžete cestu spojit s procházkou přímo kolem moře. Je to opravdu suprová večerní procházka při západu slunce. :-)

18.06.2014 20:14

míla1 Re: Primošten - ubytování  

18.06.2014 20:13

míla1 Re: Primošten - ubytování  

jestli je dotaz mířen na mě,tak nemohu sloužit. To druhý ubytování jsme měli přes tu jejich agenturu,je na náměstíčku u kašny, tak zkusit to taky tak.

18.06.2014 14:49

| 90.180.132.*** Re: Primošten - ubytování  

Dobrý den,

nemohla byste mi zaslat odkaz na ubytování na email: dacuris@seznam.cz

Děkuji moc!

10.04.2014 08:49

míla1 vila bilo  

K té vile...v Primoštenu jsme také byli a byli jsme mrknout na tuhle vilu. Plážička je opravdu malá a vadilo nam,že do města na procházku je to kus. my mame radi když po příjezdu zaparkujem auto a do konce pobytu ho nepotřebujem. tedy kromě toho, když jedeme nekam na výlet. Takže jsme šli do tý jejich agentury a do pul hodky bydleli kousek od hotelu Kamenar/tušim že se tak jmenuje/, je to hned od náměstíčka kde jsou ruzne vecerni programy. Na plaz kousínek,vse při ruce. Rano jsem skocila pro snidani k pekaři...z plaze 5 kroku na nějaky koktejl a chlapi na pivo...prostě pohoda. ;-)

10.04.2014 00:08

| 90.181.142.*** Re: Primošten - ubytování  

Dobrý den a můžete mi prosím napsat kam tedy jet? Jedeme po druhé do Chorvatska - 2 děti - 4 a 7 let, loni Sv.Filip i Jakov - děs!!! Děkuji moc Dana
dadka.dadka@seznam.cz

29.03.2014 11:11

Věra | 37.188.239.*** Re: Primošten - ubytování  

Dobrý den, loni v létě jsme byli s manželem a dcerou kousek od Primoštenu v apartmánu Vila Bilo http://www.booking.com/hotel/hr/vila-bilo.cs.html?aid=374832; Apartmán měl balkon s nádherným výhledem na moře a jen několik schodů hned pod vilou jsme měli vlastní soukromou pláž s lehátky, absolutní klid - ideální na relaxování :-) Majitelé byli opravdu velmi milí a pohostinní. Jedinou nevýhodou je absence nějakého supermarketu v docházkové vzdálenosti, proto bych tento apartmán spíš doporučila, pokud budete mít auto. Hned za apartmánem vede rušná silnice, po které jste v Primoštenu za pět minut. Hosté, kteří byli ubytovaní v sousedním apartmánu, auto neměli a využívali jednoho taxikáře po celou dobu pobytu, takže tak to asi také jde. Jinak Primošten doporučuji, moc pěkné městečko.

27.03.2014 11:04

| 109.107.211.*** Re: Primošten - ubytování  

Ivuš prosím o kontakt na apartmán poblíž Primoštenu..
Moc díky Carrol.gr@seznam.cz

10.03.2014 12:45

Jana | 90.182.201.*** Re:  

Dobry den,

zde mluvite primo o cem? Ctu to cele, ale nikde nevidim, zadny nazev primo. Dekuju .. kdyztak muj mail je janasi@centrum.cz , prosim napiste nejake informace, hledam dovolenou v chorvatsku pro vice rodin.. dekuju

11.02.2014 15:25

peter | 80.250.14.*** Re: Primošten - ubytování  

dobry den mohla by jste mi poslat nejake blizsi informace o ubytovani.diky moc haase@centrum.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu

Diskuze