A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Vila Jelena-Podaca

24.07.2008 15:01:27 | nechzach
nechzach
Nebyl jste nekdo ve Vile Jelene, popripade v Podace? Je to pekne letovisko? Diky moc za jakekoliv info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.04.2017 15:19 94.112.230.***
Vila Jelena  

Ahoj, napsala jsem o Jeleně článek na svém blogu. Musím říct, že jsem procestovala kus světa, ale sem se letos musím vrátit a moc se na to těším :-), Brist je úžasný. https://more-dovolena.eu/zajezdy/29-vila-jelena-brist-chorvatsko

Jana
24.08.2015 17:33 46.39.187.***
Vila Jelena Podaca  

Ahojky ted jsem se vrátila z Vila Jelena v Podace je to náádherné místo,my měli výhled na moře+západ slunce bááječné-k nezaplacení.Jen Podaca je opravdu malá vesnička kde nic tu nic,cca asi 3 restaurace z toho 2 nevaří.Vaří a dělají levnou a dobrou pizzu hned vedle jinak na pláži si můžete dát hranolky a malé rybičky a zmrzlinu,je tam kulečník a nějaké automaty pro děti.Jinak obchod s potravinami je nahoře u silnice přímo do kopce,kde se vyhazují i odpadky,další mínus Vily Jelena,ale u toho je i směnárna a nějaký stánek se zeleninou,a tabák. Jinak tam dole je opravdu jen pláž a paní tam prodává ,zeleninu a ovoce ani né moc drahé.Možnost na pláži je koupit na pláži šlapadlo,padák a výlety.Vila Jelena nedodává toal.papír-musíte sami,a další je že nesmíte být cimprlich na to že na umyvadle a ve sprše najdete flek plísně.Jinak jsme si uklízeli sami a na konci pobytu jsme museli odnést odpadky :-! Ale je blízko k moři což jsem ocenila,na fotkách to vypadá daleko ale opravdu tak cca 4 minuty a jste ve vodě :-) Jinak je to krásná poloha a hlavně klid ;-) Doporučuji všem kteří si chtějí udělat krásnou a ničím nerušenou dovolenou ;-)

• Anonym (1)
kenny-mc@seznam.cz 13.02.2012 13:04
Re: Vila Jelena-Podaca  

Ahoj, letos v červenci jedeme taky s Ck Mamut do Podaci přes Invii. Jedeme do vily IVA, tak sem se chtěla zeptat jesli náhodou nevíte, kde vila ležela a jestli by ste mi j třeba nemohla na nějaké vaší fotce označit nebo aspoň přibližné místo a pak zaškrtnou, ve kterých místech se nachází obchod studenac... a zaslat mi to na mail. Předem moc děkuji. O:-)

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
lenka
27.01.2012 11:02 88.83.187.***
Dovolená Jižní Čechy  

Zdravím, tady je také zajímavý odkaz na dovolenou v Jižních Čechách. Byla jsem tam a můžu všem doporučit. Lenka
www.modrystatek.cz

• Anonym (9)
  • Anonym (6)
erikia
06.01.2012 16:53 93.99.59.***

byli jsme tam minulý rok a nemužem zapomenout,super.Ubytování normal,ale pláž nádherná a klídek :-)

• Anonym (6)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.10.2011 20:28 93.99.59.***

Podaca je obyčejná malá vesnice přímo pod silnicí. Zábava žádná, tiché a příjemné místo pro trávení dovolené s dětmi. Večer není kam jít. Pouze na pláži něco jako
restaurace, kde můžete dostat nápoje, zmrzlinu a k jídlu hranoky a opečené pidi rybičky. Jsou tam kulečníky a pár automatů pro děti.To je vše. Pro lidi, kteří hledají klid a pohodu, je to super.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
21.10.2011 20:16 93.99.59.***

Letos jsme byli v Podace, ve vile Jeleně. První moment jsme byli dost rozčarováni. Při příjezdu není možnost uložení kufrů do doby, než odjede skupina před vámi. Uklidit jsme si museli sami, protože uklizečka nefungovala. Domluvili jsme se s lidmi na pokoji, kteří měli navečer odjíždět. Pustili nás s kufry dovnitř a my je tam nechali až do jejich odjezdu. To ovšem nemusí vždycky vyjít a hlídat kufry v tom vedru až do odpoledne, tak to by byla síla. Přesto se nám v Podace i ve vile Jeleně moc líbilo. Skromné, příjemné a domácké prostředí s nádhernou vyhlídkou na moře. Pláž je moc pěkná a není tam tak natřískáno, jako v Gradacu. Pojedeme tam rádi znovu.

• Anonym (2)
TRT
20.07.2011 13:50 89.176.51.***
  • Anonym (6)
Andrea
17.06.2011 22:06 89.176.118.***

Opakovaně jsme tam byli. Velmi příjemné a klidné místo.

• Anonym (6)
Vila Jelena - Podaca
20.05.2011 18:04 84.42.171.***

Taky se letos 2011 chystáme do Vili Jeleny - Podaca ...Je to tam pěkné???...Exotické???...Jaké tam jsou vymoženosti???Předem děkuji za odpověď
:-) :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu