A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Baška

| mušlička
mušlička
Ahoj, pokud se budete chtít zeptat na cokoli ohledně Bašky, cesty tam,obchodů, stravování apd., tak se tady zeptejte byla jsem tam mockrát a tak vám moc ráda pomůžu. Baška je nej místo na světě. ( Hej, možná bych to ani neměla říkat. Poslední dobou je tam turistů až moc.... A ještě nějací noví........ :-? . Ale jo jeďte nebudete zklamaní.) 8-) :-P ;-) :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.05.2018 13:32 178.41.16.***
Re: Baška 

Dobrý deň, boli ste v Baške aj v posledných rokoch? Ideme na konci júna, aké býva more? Prosím typy na výlet. Ďakujem.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2015 10:36 84.242.74.***
Re: pláž v Baška Voda 

směrem na Baško polje a ještě kousek dál jsou malé hezké pláže. Je to příjemná procházka pod borovicemi.

Lenka
14.04.2015 07:07 46.13.114.***

Vedle kempu Zablače jsou u hotelu bazény, pro ubytované v kempu je využití bazénů zdarma nebo je to zpoplatněno? Moc děkuji za info

• Anonym (2)
Honza
07.04.2013 12:19 90.182.221.***

Naprostý souhlas s DAURBOU, každé místo je jedinečné, ale moře v Chorvatsku je skutečně jen jedno a a dle mého nemá konkurenci.

• Anonym (7)
daurba 07.04.2013 00:19

Za mě by volba padla na Chorvatsko. Pozor na záměnu míst při studování oblasti ... Baška a Baška Voda jsou zcela dvě odlišná místa. Musíte si ujasnit vaše preference. V Bulharsku písek, možnost procházek po pláži, kdy vám nohy omývají vlny, ubytování většinou v hotelu, mnohdy hodně velkém, atd.
Nebo zcela odlišné Chorvatsko, v oblasti Makarské riviéry s oblázkovými plážemi, kde se brouzdat vodou nelze, kde je v pozadí překrásné Biokovo, kde se bydlí převážně v apartmánech ...
Obojí je odlišné a obojí má pro každého nějakou prioritu. Pro mě osobně je Baška Voda moc rušná, s dost zaplněnými plážemi, já miluji Brelu, která je s Baškou vodou spojená chodníkem, který má v celé své délce více než 10 km. Ale někdo zase nedá dopustit na rušnější letoviska. Zkrátka každý člověk je jiný a těžko se radí, kde se mu bude líbit více. Já bych už do Bulharska nejela.

dominikaa.dvorakova 06.04.2013 16:51

Hezký den všem :-)
Stále se rozhoduji mezi Bulharskem a Chorvatskem - Baška Voda. Byla bych ráda, kdybyste mi poradili nějaký apartmán nebo penzion :-) Dále by mě zajímalo, jaké je tam moře a pláž + noční život, nebo pokud Vás napadne cokoliv, co bych měla vědět( :-D ), tak mi to napište. Předem děkuji :-)

Neregistrovaný uživatel
17.01.2013 17:57 178.209.136.***
Re: 

to už je dlouho

Neregistrovaný uživatel
16.12.2012 13:41 62.204.246.***
Re: pláž v Baška Voda 

směr na Baško pole,Makarská

petr
16.12.2012 13:40 62.204.246.***
Re: Baška Voda - muzea 

Najdete ho snadno,přímo v centru Baška vody,kde je přístaviště lodí,fontána a hned naproti cca 50m. Zdravím Vás i do Bašky s pozdravem ellpett@seznam.cz :-)

eva
25.11.2012 20:38 88.102.22.***

dobrý večer,
využiji nabídky....a ráda bych se zeptala na ubytování v první řadě u moře, raději vpravo, snad v klidnějším místě,směrem k hotelu Tamaris....předem děkuji.Eva

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu