A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Biograd na Moru - NP Krka

| xenie 77
xenie 77
Dobrý den,

mám dotaz ohledně cesty do NP Krka. Budeme ubytovaní v Biogradu, ale bohužel bez auta. Loď do NP Krka vyjíždí buď ze Skradinu nebo bus z Lazovacu. Máte prosím někdo zkušenost jestli jezdí z Biogradu do těchto míst bus? Hledala jsem přes Chorvatské stránky spoje busů a zatím nic:(((( Někde jsem se ještě dočetla, že loď snad jezdí do NP Krka i ze Šibeniku, máte někdo zkušenosti event. jaká by byla ze Šibeniku cena?? Děkuji všem za postřehy a pomoc
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.07.2016 18:10 212.4.131.***
Re: Biograd na Moru - NP Krka 

Dobry den ,my jezdime jen mistni dopravou :) Autobusem z Biogradu do Sibeniku ,dalsim autobusem ze Sibeniku do Skradinu.Tam si koupite lodni listek do NP KRKA a zpet. Casy odjezdu na sebe nenavazuji ,proto vyjedte rano brzy .Sice vam to zabere celodenni vylet ,ale stoji to za to a cenove jste zhruba na polovicni castce nez organizovany vylet od cestovky.Pri dvou navstevnicich usetrite na dalsi hezky vylet !Stastnou cestu a spoustu prijemnych zazitku :)

xenie 77 07.07.2016 08:21
Biograd na Moru - NP Krka 

Dobrý den,

mám dotaz ohledně cesty do NP Krka. Budeme ubytovaní v Biogradu, ale bohužel bez auta. Loď do NP Krka vyjíždí buď ze Skradinu nebo bus z Lazovacu. Máte prosím někdo zkušenost jestli jezdí z Biogradu do těchto míst bus? Hledala jsem přes Chorvatské stránky spoje busů a zatím nic:(((( Někde jsem se ještě dočetla, že loď snad jezdí do NP Krka i ze Šibeniku, máte někdo zkušenosti event. jaká by byla ze Šibeniku cena?? Děkuji všem za postřehy a pomoc

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu