A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta přes Maďarsko

| Pitrisek
Pitrisek
Dobrý den,jezdím do Chorvatska už 6 let a vždycky jsem jel klasickou trasou přes slovinsko.Od 1.7.2008 bude slovinská dálnice stát 35euro.nemáte někdo zkušenos s cestou přes Maďarsko?děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kazacek
11.08.2009 22:18 89.31.8.***
RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

Maďaři píšou:
As decreed by the Ministry of Economy and Transport, from 1 January 2008, D1 category, 4-day vignettes will be available at half-price, i.e. HUF 765, for motorcyclists. Riders can purchase authorisation for road use through the existing channels, that is, at SMMC\'s customer service centres, through the company’s retail network and via electronic sales channels (Internet, text message, phone call and bank card payment).

• Anonym (2)
kazacek
11.08.2009 22:11 89.31.8.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

Maďarská dálnice

kazacek
11.08.2009 22:08 89.31.8.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

Ten kousek maďarské dálnice z SK hranice po odbočku na Csorna (km 160-166) byl vloni pro osobní auta bez poplatku a podle http://www.autobahn.hu/ se neplatí ani letos.

• Anonym (1)
toor
03.08.2009 15:44 82.150.166.***
RE: Cesta přes Maďarsko 

nevíte jestly potřebuju dálniční známku na motorku

• Anonym (9)
Lorell
30.07.2009 13:01 91.127.78.***
RE: RE: RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

Po trase na Nagykanizsu primo na dalnici do HR pres Gorican jsou cesty vcelku bez dir, obcas nejakou potkate, ale to vubec neznamena, ze by se nemelo jezdit v noci a volit trasu radsi na Lendavu pres den. A informace o veceri se steakem ...fakt neresime ceny nebo stravovani 4-clenne rodiny v restauraci a nakupovani na trhu v pruhlednych satech :-?

tominoigrane 29.07.2009 11:44
RE: RE: RE: RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

a poslední kruháč směrem od Lendavy
výjezd vlevo. Takžepři cestě z Hr výjezd v pravo.

tominoigrane 29.07.2009 11:41
RE: RE: RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

co je na tom neuvěřitelného. Jen upozorňuji že to nejsou mé fotky,ale stáhnuté s jiného fóra. Já tuhle trasu pojedu teď v pátek. ;-)

• Anonym (2)
hrnane
29.07.2009 11:28 90.177.156.***
RE: RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

jj, to je ten kruhac... ta odbocka je tedy na ceduli popsana jako odbocka na Dolga vas. Nevim tedy presne jestli ta dalnice je tam zpoplatnena ale proste jsem to nechtel riskovat a najet na ni - ta objizdka je v pohode a je velmi kratka jako cely prejezd pres slovinsko.

".A posléze jak najedeš z Petišovce na hlavní tah, zda se opět nedostaneš nuceně na dálnici. "

nedostaneš - jedna se o to vyhnout se tomu kousku dalnice...

Ohledne hranice -vyjizdel jsem od Zlina v sobotu v 5 hod. rano a pri prejezdu jsem necekal ani minutu. Prekvapilo mne ze byl mensi provoz nez kdyz jsem jel pres noc a celnici kontrolu vylozene neprozivali.

Opravdu hlavne diky diram v madarsku bych nikomu kdo nema terenni auto nedoporucoval jet v noci.

Jinak je neuveritelne ze hned tu tominoigrane hodil foto... 8-O

• Anonym (8)
tominoigrane 29.07.2009 11:10
RE: RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

nebo zde

tominoigrane 29.07.2009 11:07
RE: RE: Cesta přes Maďarsko 

kruháč za hranicemi zpoplatněný není,musela by tam být cedule. Viz foto

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu