A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta přes Maďarsko

| Pitrisek
Pitrisek
Dobrý den,jezdím do Chorvatska už 6 let a vždycky jsem jel klasickou trasou přes slovinsko.Od 1.7.2008 bude slovinská dálnice stát 35euro.nemáte někdo zkušenos s cestou přes Maďarsko?děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
13.06.2019 15:36 213.194.247.***
Re: Cesta přes Maďarsko 

Hodně záleží okud vyjíždíš z ČR anonyme. Ta cesta přes Maďarsko směr Csorna - Sombathely - Kormend po E65 není zrovna z nejrychlejších.
Takže já ze střední Moravy volím průjezd Slovenskem Žilina - Bratislava
(měsíční dálniční 14EUR) a pak přejezd do Rakouska po A6 směr Wien na A2 směr Graz - (zde možno projet krátkou částí Slovinska a napojit se s ENC na HR dálnici nebo pokračovat Klagenfurt a projet přes Slovinsko po 101, 211 a 106 hraniční přechod Delnice (200km mimo dálnici) a možno se trochu vrátit A6 (HR) a přejet na A1(HR). Případně se dá pokračovat po Rakouské dálnici až do Itálie, ale tam nevím jsou asi nějaké placené tunely (Klagenfurt - Udine - Trieste) pokud by jsi chtěl na Istrii nebo Krk.

Jiří Kuchta 19.05.2019 11:19

Milý anonyme, ten příspěvek na který reaguješ je přes 8 let starý, takže těžko bude autor reagovat.
To co v něm je si klidně můžeš dát do mapy sám - stačí mapy.cz a ta města tam dát jako průjezdní místa. Ono úplně postačí si tam tu trasu zadat jen hrubě a pak zkoušet co to udělá když vypnete placené úseky - zda se vyplatí v Maďarsku po dálnici nebo ne.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.05.2019 10:13 37.188.134.***

Můžu požádat o mapu

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

jack
30.07.2011 17:00 89.172.116.***

Ja teda jezdim pres Blavu,Czorna,Szombathely,Kormend, a dale na nagykanizsa a dale smer Gorican a jsem na chorvatske dalnici,levne a plynule.tot vse.

• Anonym (7)
nahodne 30.07.2011 15:02

Dobrý den
Mohl by mi někdo poradit ,kterou cestou se dostat do Chorvatska ,
jestli přes Vídeň a Slovinsko nebo Bratislavu a Budapešť ,
jedná se mi o plynulost dopravy a finanční nákladnost
Děkuji

• Anonym (1)
Rudakraken 17.08.2009 12:33
RE: RE: RE: nekupujte GPS navigaci 

Nejde o to jak a dlouho jezdí do zahraničí ale pokud někdo jezdí jen na dovolenou za rok tak nemůže vědět jak jet i podle map se cesty mění a navigace kolikrát pomůže.Záleží jak se kdo cítí a umí jazyky,potom navigaci nepotřebuje když se domluví po celém světě.Jezdím do světa už dlouho a GPS si beru pokaždé.Všem cestovatelům držím palce aby se v pohodě vrátili domů.

• Sally
Osel
16.08.2009 18:43 213.211.54.***
RE: RE: RE: nekupujte GPS navigaci 

No jistě! Je to absolutní pravda, ale musíme počítat s tím, že od těch co ji potřebují to teď pořádně slíznem..... :-P ;-)

• Sally
  • Anonym (1)
Jan Váš 16.08.2009 15:29
RE: RE: nekupujte GPS navigaci 

jezdím leta a nikdy jsem navigaci nepotřeboval juknu jednou do mapy a jedu..navigace je pro ty co neznají zakladní cesty Evropou..TEČKA

• Sally
Sally 14.08.2009 10:00
RE: nekupujte GPS navigaci 

GPS není 100%, ale dá se na ni spolehnout. Osobně používám G nuvi 765T, a nemám starosti. GPS se MUSÍ UMĚT POUŽÍVAT. A taky aktualizovat mapy v GPS.

Nezradila mě ani v Chorvatsku, ani v Rakousku, ani v Maďarsku či na Slovensku. Vždycky mě dovedla tam kam jsem chtěl, popř. jel podle citu.

Při zácpě na rakouské dálnici vloni z dovolené mi GPS ukázala problém, zadal jsem vyhnout a zácpě jsem se vyhnul. Nemusím vytahovat mapu a studovat kde jsem a kudy jet. Pokud jedu se spolujezdcem, ten to maximálně konfrontuje s papírovou mapou.

No a polní cesty? Stačí si nastavit v GPS vyhýbání. Rozbít kladivem to chce spíš ty ruky, které tu navigaci nastavují.

cendik
13.08.2009 13:15 194.228.94.***
RE: nekupujte GPS navigaci 

Fascinuje mě, že navigaci nevíce kritizují ti, co ji nemají 8-O Moudrý člověk si tu věc pořídí a pak může objektivně říci svůj názor.Je to stejné jako kritizovat mobil, když mám jen poštovní holuby. :-P

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu