A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Cesta vlakem do Chorvatska

| Tamary
Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat, jesli má někdo z Vás zkušenosti s cestou do Chorvatska přes České dráhy? Docela mě to zaujalo, takto je možné přepravovat prý i automobil, což se mi líbí.
Zajímalo by mě, jak cesta probýhá, jak dlouho trvá, jsou-li zastávky atd.

Moc děkuji za veškeré informace!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.07.2020 03:28 31.192.89.***
Re: chorvatsko vlakem dovolená 

Za tu dobu co jsem ve vlaku,budu letadlem na Maledivách. :-D :-D :-D

• Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2020 12:05 94.113.225.***
chorvatsko vlakem dovolená 

asi nyní dost aktuální https://dovolenasnejmensimi.cz/dovolena-u-more/29-dovolena-vlakem-do-chorvatska - dovolená vlakem i s ubytováním, dopravou vlakem a dopravou na ubytování za pár kaček

LABROS NEPŘIHL
02.10.2011 10:00 78.157.166.***
truhlarstviskol
13.09.2011 10:50 213.108.160.***
Re: Cesta vlakem do Chorvatska 

Jelikož cesta vlakem byla dražší než busem i autem,byl o ní malý zájem,čili nechcete-li autem,máte možnost na spolujízdu s někým jiným nebo busem.Spolujízda vyjde levněji.Sám na spolujízdě.cz hledám lidi každý rok a počítá se koruna na kilometr(i méně)takže tam i zpět jedete do 2000 podle vzdálenosti a to se vyplatí.

• Anonym (4)
Marta Veselá
20.06.2010 17:40 109.69.210.***
RE: RE: Cesta vlakem do Chorvatska 

Mrzí mě,že České dráhy zrušili autovlak Jadran expres,kterým jsme rádi jezdili i z Prahy. Autem,by nás tato cesta pěti osob,přišla tam i zpět na polovinu peněz,ale vzhledem k tomu,že se delší cestě autem vyhýbáme, byli jsme tomuto autovlaku velice rádi. Původně býval možný nástup i naložení auta také z Brna,což nám nejvíce vyhovovalo,ale asi tento vlak nevynášel dosti milionů,nebo někdo špatně hospodaříl.Tak si myslím,že to u nás jde od 10...k..5.

alf 2000 08.04.2010 14:24
RE: Cesta vlakem do Chorvatska 

České dráhy se rozhodly v rámci snižování nákladů a soustředění se na zlepšení kvality vnitrostátních spojů expres Jadran v letní sezóně 2010 neprovozovat.
Zdroj informací:
České dráhy: Tisková zpráva ze dne 26.1.2010

• Anonym (2)
Tamary
08.04.2010 13:56 78.102.207.***
Cesta vlakem do Chorvatska 

Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat, jesli má někdo z Vás zkušenosti s cestou do Chorvatska přes České dráhy? Docela mě to zaujalo, takto je možné přepravovat prý i automobil, což se mi líbí.
Zajímalo by mě, jak cesta probýhá, jak dlouho trvá, jsou-li zastávky atd.

Moc děkuji za veškeré informace!

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu