A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Chorvatsko a MARIHUANA - varovani

| Need4beer
Need4beer
Ahoj, pri ceste do Chorvatska jsem mel na jejich hranicich problem s policii - jelikoz mam dready, tak odstavili moje auto podrobne prohlidce, ktera nebyla prijemna. Tudiz radim vsem, at uz s podobnou vizazi nebo i bez ni - pokud povezete neco na jointa, tak dobre schovat. Hlavne nemit v kabine apod. nejaky predmety, ktere by na to odkazovaly - papirky, drticku, krabicky na to atp...Zazil sem to v Nemecku,kde nam nasli papirky v penezence (solidni sikana) a byl to impuls k dukladny,ale opravdu dukladny prohlidce (nakonec sme vysli jako vitezove my ;)) preji prijemnou dovolenou NFB
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.05.2020 23:15 94.230.152.***
Ivčus 

Pročetl jsem si Váš magazín a zaujalo mne téma s konopí. Tak jsem začal hledat na internetu, až jsem narazil na web cibdol. Mají produkty s cbd, což je konopí skoro zbavené o thc. Účinky jsou pak super. Člověk není tolik ve stresu a je více vyklidněný. Určitě bych se být Vámi mrknul na http://cibdol.cz

Need4beer 12.07.2011 17:01
Chorvatsko a MARIHUANA - varovani 

Ahoj, pri ceste do Chorvatska jsem mel na jejich hranicich problem s policii - jelikoz mam dready, tak odstavili moje auto podrobne prohlidce, ktera nebyla prijemna. Tudiz radim vsem, at uz s podobnou vizazi nebo i bez ni - pokud povezete neco na jointa, tak dobre schovat. Hlavne nemit v kabine apod. nejaky predmety, ktere by na to odkazovaly - papirky, drticku, krabicky na to atp...Zazil sem to v Nemecku,kde nam nasli papirky v penezence (solidni sikana) a byl to impuls k dukladny,ale opravdu dukladny prohlidce (nakonec sme vysli jako vitezove my ;)) preji prijemnou dovolenou NFB

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu