A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

dobíjení ENC krabičky

| zr
zr
zdravím všechny, mám problém, nejde mi dobít krabička- letos už třikrát dobíjená bez problémů a ted to nejde a píše mi to, že uživatel neexuistuje, přiípadně neznámý mail, neregistrované zařízení a vůbec to dělá, žer mně to nezná. vždycky to kartou šlo bez problémů. Nevíte někdo, kde je chyba?? ty jejich stránky se poslední tři dny i chovají lehce nestandartně. Díky za radu, případně nasměrování. Jedu zítra :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zr 21.09.2015 08:36
Re: dobíjení ENC krabičky 

Tak 26/8 se to rozběhlo večer, ale bylo potřeba se přihlášsit znova- jakoby novou identitu, tak jsem to zkusil a kupodivu si to načetlo i správná kredit, dobití kartou v pohiodě, byl,o to tam hned.
odjíždělůi jsme asi hodinu potom, co to začalo fungovat. , mám krásnou korespondenci s chorv. střediskem reklamací :-)

Kufi
01.09.2015 21:43 93.139.132.***

Dneska jsme dorazili do Chorvatska. Říkali jsme si, že když se připojíme na internet z chorvatské IP, tak vše bude OK. A není. Zítra zkusíme víc zjistit na Lučko. Pokusím se dát ještě vědět.

• Anonym (1)
Kufi
29.08.2015 17:26 95.85.250.***

Ahoj,

nám nejde dobít krabička taky (společnost ARZ). Jejich web se tváří, jako by uživatele vůbec neznal. Kdybyste někdo věděl co s tím, napište mi prosím na matra@atlas.cz . Odjíždíme v úterý 1. září 2015. Díky moc.

Baru
26.08.2015 07:49 37.48.39.***

Ahoj,
my letos taky bojujeme, nam ji to zase nechce nacist u zavory. Na Lucku v budce s tim neco delal, ale nepomohlo. Kazdopadne muzes napsat na info-naplata@hac.hr, mne odpovedeli rychle.A nebo tam taky zastavit.
Do kdy se zdrzite? My jedeme az za tyden, ale kdybychom se potkali u Nadjiho, bylo by to fajn. V HK se asi uspesne mijime. Kdyztak se ozvi.
B.

zr 26.08.2015 00:45
dobíjení ENC krabičky 

zdravím všechny, mám problém, nejde mi dobít krabička- letos už třikrát dobíjená bez problémů a ted to nejde a píše mi to, že uživatel neexuistuje, přiípadně neznámý mail, neregistrované zařízení a vůbec to dělá, žer mně to nezná. vždycky to kartou šlo bez problémů. Nevíte někdo, kde je chyba?? ty jejich stránky se poslední tři dny i chovají lehce nestandartně. Díky za radu, případně nasměrování. Jedu zítra :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu