A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

hore bez na promenádach

| xesavu
xesavu
Zdravím všetkých milovníkov mora,
dovoľujem si Vás osloviť otázkou, aká situácia panuje ohľadom mediálnej paniky o chodení hore bez po promenádach a mestách. Hore bez tým myslím nielen ženy, ale aj mužov chodiacich bez tričiek. Priznávame sa, že na promenádach, uličkách pri mori, plážových reštauráciách tak ja, ako aj manželka chodíme hore bez, teda ona s nahými prsiami, ale zatiaľ sme sa nestretli s nejakým negatívnym prístupom. Ja ako muž tričko nenosím vo väčšine prípadov vôbec, nejaké pamiatky, kostoly atď. navštevujeme málokedy a tam rešpektujem štandardné oblečenie. Ale čítal som mnoho príspevkov a v TV videl poplašné správy, že človek môže byť za to pokutovaný. Ale opäť pripomínam, že mám na mysli promenádu a priľahlé uličky pri mori! Vie niekto niečo konkrétne? Dajte, prosím, vedieť, nech predídeme blamáži.
A ešte mi napadlo, chlap v tričku a žena hore bez, toto by sa podľa takýchto pravidiel riešilo ako?
Aby to bolo úplne presné, mám na mysli Istriu, Rovinj, Vrsar, Poreč atd.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
vp01 27.06.2017 08:44
Re: hore bez na promenádach 

pred týždňom sme strávili v kempe Levendula predĺžený víkend v super karavane, príjemné počasie, dobrá voda, zdvorilí návštevmíci, ktorí Vás neobišli bez oslovenia "morgen" či "jo reggelt", no a tolerancia nahých pŕs (o tomto sa jedná v tejto diskusii) maximálna. Nebol problém ísť kamkoľvek (mimo kempu,, tj. Balatonakali či Tihany hore bez, veľmi príjemný pocit. Žiadne očumovanie, ani komentáre, akurát pár paparazzi, ale nie sme "smotánka", takže všetko jedno. Akurát v tomto regióne minimum služieb (reštaurácie, obchody, butiky), výnimka Tihany. Tiché a kľudné miesto. Komu to vyhovuje, odporúčam!

• Jiří Kuchta
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.06.2017 08:18 78.45.156.***

Xesavu si jistě dělá srandu nebo je to troll, protože ptát se, jestli může žena jít po promenádě nahoře bez, je poněkud zvláštní.

xesavu 08.06.2017 07:54

Jo,
zabudol som asi spomemúť destináciu, s ktorou máme dlhoročné skúsenosti: Rovinj, Vrsar. Ale ubehlo pár rokov a medzitým sa spustila táto kampaň proti chodniu hore bez. A slušný človek by nemal písať "s vyvalenými kozama", to musí urraziť každú ženu, či ich má veľké, malé a vôbec. O takéto informáce záujem nemám, hoci chlapi sa radi predvádzajú, otázka znie, čo by na to povedali ich ženy.

Neregistrovaný uživatel
07.06.2017 10:19 79.127.209.***

Chlapi chodí bez triček normálně, ale ženskou z vyvalenýma kozama jsem tam fakt takhle mimo FKK nikde neviděl. Max, koupat se v moři na odlehlém místě mimo FKK

xesavu 04.06.2017 06:14
hore bez na promenádach 

Zdravím všetkých milovníkov mora,
dovoľujem si Vás osloviť otázkou, aká situácia panuje ohľadom mediálnej paniky o chodení hore bez po promenádach a mestách. Hore bez tým myslím nielen ženy, ale aj mužov chodiacich bez tričiek. Priznávame sa, že na promenádach, uličkách pri mori, plážových reštauráciách tak ja, ako aj manželka chodíme hore bez, teda ona s nahými prsiami, ale zatiaľ sme sa nestretli s nejakým negatívnym prístupom. Ja ako muž tričko nenosím vo väčšine prípadov vôbec, nejaké pamiatky, kostoly atď. navštevujeme málokedy a tam rešpektujem štandardné oblečenie. Ale čítal som mnoho príspevkov a v TV videl poplašné správy, že človek môže byť za to pokutovaný. Ale opäť pripomínam, že mám na mysli promenádu a priľahlé uličky pri mori! Vie niekto niečo konkrétne? Dajte, prosím, vedieť, nech predídeme blamáži.
A ešte mi napadlo, chlap v tričku a žena hore bez, toto by sa podľa takýchto pravidiel riešilo ako?
Aby to bolo úplne presné, mám na mysli Istriu, Rovinj, Vrsar, Poreč atd.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu