A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

kemp orsera, vrsar

| lamer
lamer
nebyl prosím někdo v tomto kempu v mobilhomech? zajímalo by mě, zda se dá najít menší plážička bokem, než uvedené betonové molo v kempu. a také jestli je tam v noci klid? děkuji za odpověd
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Karlí 28.03.2015 21:51
Re: kemp orsera, vrsar 

Super, díky moc! :-*

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.03.2015 16:19 94.127.128.***

Byli jsme v kempu 2 x a mobilhomy jsou nad recepcí pod stromy.

Karlí 26.03.2015 20:23

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na zkušenost, kdo jste byl v kempu Orsera v mobilhomu s CK Victoria. Tento kemp nám byl doporučen, podle jejich katalogu se mi velmi líbí, jenom mám dojem, že tam jsou ty mobilhomy přímo na slunci, bez jakéhokoliv polostínu, úplně bez stromů. Dá se to v nich přežít? Nepere do nich celodenně slunce a není to tam kvůli tomu úmorné?
Díky moc, pokud někdo odpoví.

• Anonym (1)
jarka
26.06.2013 20:27 89.103.232.***
vrsar kemp orsera 

Chtěla jsem se zeptat jaká je cesta autobusem?Jede se taky pohodlně po dálnici a tunely nebo se jede po starých silnicích a přes vrcholy?Jedeme 19.7.do mobilhome,jede někdo s námi?

• Anonym (12)
  • Anonym (14)
melounek1 15.06.2013 08:18

v tomto kempu jsme byli před 2 lety ve stanech.na molo jsme chodili jen občas,jinak v okolí je spousta malých plážiček kde se dá pěkně ležet.večer byl v kempu klid,mi měli stan hned u cesty,kterou se chodilo k bráně a ven z kempu a byl klid,jen snad v sobotu byla v místní restauraci zábava,tak byl trošku rachot. <:-) <:-) <:-)jinak je to tam moc pěkné ceny přijatelné a okolí krásné-hned bych tam jela zase.... :-) :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (13)
lamer 14.06.2013 19:28
kemp orsera, vrsar 

nebyl prosím někdo v tomto kempu v mobilhomech? zajímalo by mě, zda se dá najít menší plážička bokem, než uvedené betonové molo v kempu. a také jestli je tam v noci klid? děkuji za odpověd

• Anonym (8)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu