A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Krk, Silo

| Angee
Angee
Ahojky, byl jste prosím někdo na ostrově Krk v obci Šilo? Máme tam možnost apartmánu, tak by mě zajímalo jaké to tam je. Budeme mít sebou 4 leté děti, tak také zda je to tam vhodné pro děti, myslím pláže. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.09.2019 17:51 178.255.168.***
Silo obchody 

Dobry den mam dotaz je v meste silo nejaky obchod kde se muze koupit maso treba kureci nebo veprove???

Neregistrovaný uživatel
06.02.2015 13:54 109.107.202.***
lodní výlety 

Dobrý den,
nevíte někdo zda jsou lodní výlety z ostrova krk? A hlavně zda je možný lodní výlet do Zadaru? jinak se sem chystéme v druhé půlce června, nevíte jak je to s počasím a teplotou vody v této oblasti a termínu? Něco málo jsem zkoukla na internetu, ale moc informací jsem nenašla ;-) .
Děkuji za informace
Jana

Monika
04.07.2011 16:56 178.77.216.***
Re: Krk, Silo 

Ostrov Krk Užasný a Silo ještě užasnější.Vřele doporučuji.Taky jedeme v tu dobu a už po 3 do stejného apartmanu.Hned na začatku Sila je agencija Tina a tam hodná paní Bojana a ta vám určo ubytování dá.Krásnou dovču 8-)

lupinek 18.05.2011 19:19
Re: RE: Krk, Silo 

Ahojky ,mohla bych požádat o nějaké kontakty a páre fotek k ubytku na Krku?Rádi bychom letos prvních 14dní v srpnu :-)Ela
loskar@sezanm.cz

Dalibor.sik 22.04.2011 09:10
RE: Krk, Silo 

ahojky.. přesně tam jsem byl loni... a bydlel jsem sice ne 20 metrů ale nějakých cca 100 úplně skvělé.. cena cca 55 eček pro 2 dospělé a 2 děti jinak se tam ceny pohybuji hodně výš cca 60-90.. je tam sice písečná pláž ale hodně malá a v době kdy jsem tam byli věčně plná... srpen.. pokud budete chtít pošlu nějaké bližší info včetně fota.. líbilo se mi tam a určitě se tam vrátíme.. je to božsky klidné místo a pokud budete autem jako že asi ano doporučuji výlety po ostrově... je tam jedna restaurace asi 70 metrů od moře kde mají velký gril venku a tam jsme dostali mapku ostrova jinou než tu z informací....

Angee 18.04.2011 18:37
Krk, Silo 

Letos chci jet s rodinou posledních 14 dní v srpnu do Chorvatska, pravděpodobně ostrov KRK, Silo. Může někdo doporučit místo – ubytování- apartmán, do 20 m od moře, děkuji.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Tibi
21.02.2010 09:30 77.242.92.***
Šilo 

Ahojky, byl jste prosím někdo na ostrově Krk v obci Šilo? Máme tam možnost apartmánu, tak by mě zajímalo jaké to tam je. Budeme mít sebou 4 leté děti, tak také zda je to tam vhodné pro děti, myslím pláže. Díky

• Anonym (32)
  • Anonym (112)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu