A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

letní láska

| esu
esu
PŘED cestou do Chorvatska mě každý upozorňoval na chorvaty, jak dokážou lichotit a jací jsou společenští, ale také, že když jim vyhovíš druhý den tě neznají. Opravdu jsem nečekala to, že se zamiluji do číšníka Matea v Bašce a budu poblázněná jako 15ctka. Už jsem za ním byla druhý rok a vím už teď,že příště pojedu zase. Jaká je moje rada - nepodlehnout. Je to jen trápení a není na něj léku.Před týdnem jsem se vrátila z dovolené a zatím se jen topím v slzách. Takže všem přeji krásné zážitky a pěkné vzpomínky na dovolenou. :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.07.2018 18:24 78.99.144.***

Ako vyzeral ten Mateo?
Tento rok bol jeden v Tucepi.

Karin
25.12.2014 15:59 94.229.92.***

Knížka Jadranské snoubenky je moc pěkná, je hezky napsaná a jsou tam popsané věci,které se běžně dějí v chorvatsku..Má někdo víceletou známost z CHorvatska z léta a stále jste spolu v kontaktu? :D :-)

Karin
25.12.2014 15:56 94.229.92.***
bellatrix
29.10.2014 19:13 90.176.171.***
Re: letní láska 

ten Mateo musí být nějaký kurevnoušek nebo co? tolik ženských a všechny milujou Mateo? hmmm to musí být borec. Holky neblázněte, z toho se dostanete, Chorvati vám za to nestojí, poznáte to samy, hlavně tím vzdycháním si kazíte třeba super seznámení s někým kdo je stejně tak dobrý jako nějaký Chorvat. A nebo skončíte samy protože svým vzdycháním po někom kdo VÁS JEN VYUŽIJE, už nebudete mít náladu se seznámit a nebo vám utečou roky, jako například mě. Na dovolenou ano, ale držte si odstup.

Izie
19.10.2014 19:53 95.82.142.***
kniha 

Ach ti chorvati :D Jediné co můžu říct je pobavit se v rámci možností ano, ale za žádnou cenu s nimi nespat :p zatím jsem nepodlehla to musím zaklepat,ale jsou to potvory pokušitelský(pěkný potvory :3 ).Jinak všem ženám zde můžu doporučit knížku Příručka jadranské snoubenky od Blanky Čechové,alespoň jako pobavení mezi čekáním na další dovolenou ;-) :-)

nika
02.08.2013 16:09 46.135.65.***
Re: Chorvatsko - Živogošče 

Já bych měla zájem ;-)

Hanka
09.03.2013 05:01 90.176.161.***

ahoj, ja je znam primo osobne :D pokud vim tak jinej parasailling v zivogosce neni,skoda ze uz je to dva roky coos sem psala, predpokladam ze uz to nechces :D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.09.2011 08:18 89.164.47.***
Re: letní láska 

K puvodnimu dotazu: Tak jen doufam ze se nejednalo o meho synovce Mateho cisnika z Basky Vody - mel v te dobe 5 let vaznou znamost a ted je uz dva roky zenaty a ma dite........ 8-) 8-)

Neregistrovaný uživatel
19.09.2011 08:14 89.164.47.***

Meli slapadla padak a doma zenu a deti......

• Anonym (1)
radka
30.08.2011 13:15 217.29.8.***
Chorvatsko - Živogošče 

nebyl ste někdo letos na makarske - živogošče?potřebovala bych kontakt na jednoho plavčíka(Tom),byl tam s mladým klučinou,který měl bradku.. parasail water sport,měli šlapadla,padák a tak..dííky moc!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu