A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

město Murter

| VěraM
Muže mi prosím někdo dát informaci o možnosti dopravy / autobusové nebo lodní spojení / na ostrově Murter? Chtěla bych si s manželem podnikat výlety i na pevninu, ale bez půjčení auta v půjčovně.Máme zájem např. navštívit město Zadar a Šibenik, ale ne jako výlet pořádaný CK :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.09.2016 16:59 86.49.81.***
Re: město Murter 

Už mimo mísu ale kdyby to tu někdo objevil jak já teprve teď a chtěl na Murter. Pláže nejsou jen městské. Slanica je písečná a vhodná pro malé děti-50m do moře je voda max. do pasu, spíš po kolena. Za kempem u Slanice jsou kamenné a oblázkové pláže pro šnorchlování, dále už tady vzpomínaná Čigrada (nechápu proč má badawi mínusy) a tady ta reklama na přehuštěnou komerci typu makarska samé +. Makitty buď neví o čem píše nebo záměrně odrazuje turisty. Celý ostrov je rozdělen na 3 části - Murter, Betina a Jezera, dá se projet na kole nebo skůtru. Když už se psalo o špíně, včera jsem se vrátil z dovolené a byl jsem navštívit zrovna zmiňovaný Trogir. Město pěkné, na utrácení ideální ale ten hnus mezi Trogirem a Čiovem jsem viděl naposledy asi jen ve Splitu u přístavu. Zrovna 2010-2012 jsme tam byli 3x autobusem mimo sezónu a pohoda. Od 2013 jezdíme autem, volnost k nezaplacení ale 12 dní pro dva za 12000,- nepořídíme.

Makitty 13.06.2011 11:05
Re: Murter půjčovna 

Tady je odkaz ma pujcovnu lodi v Tisnu.
http://www.tisnotour.com/en/charter_croatia.php

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
NFB
07.06.2011 08:15 217.64.9.***

ahoj...a kolik cca stoji pujceni toho clunu na den?
A nemas predstavu kolik treba stoji pujceni skutru na den?Diky zaodpoved...

Makitty 01.06.2011 11:23

Motorovy clun se da pujcit v Tisnu v pristavu .

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
rake67
30.05.2011 13:01 178.20.137.***
Murter půjčovna 

Nevíte náhodou někdo, kde se dá na Murteru (ostrov) půjčit malý motorový člun?

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
fifi15 21.02.2010 17:07
RE: RE: RE: RE: RE: město Murter 

Dekuji za informace :-)

VěraM
19.02.2010 06:11 193.85.230.***
město Murter 

Děkuji všem za výborné informace :-)

• Anonym (4)
badawi 17.02.2010 09:07
RE: RE: RE: RE: RE: město Murter 

bydleli jsme v kempu Jezera- ostrov Murter.
meli jsme svoje auto, ale nebyl problem si stopnout autobus (ostatne jako kdekoli jinde v chorvatsku - zamavas na nej a kdyz ma volno, vezme te.
v me fotogalerii je hodne k videni z okoli tohoto ostrova.
krasne plaze jsou pul hodiny az hodinu chuze z kempu, napr. Cigrana, Jablanac atd. stoji za to, jste na nich uplne sami. neni problem si najit naproste soukromi, voda pruzracna.

doporucuju vyslap po meste Tisno - ke kaplickam, nadherna, uzasne zahrady, neco jako venkovni amfiteatr pro mse. vecer, pri zapadu slunce, uzasny vyhled na Koranty, ale vyslap je to docela solidni :-D.

jak už se psalo, v Tisnu je padaci most.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Makitty 16.02.2010 23:12
RE: RE: RE: RE: město Murter 

Na Murteru ma kazde mestecko svoji mestskou plaz.Plaze jsou tam vetsinou vybetonovane a ne moc udrzovane.Nektere apartmany primo u more maji svoje plaze.Na Murteru moc zajimavosti nenajdes je to opravsu maly ostruvek,ale neni problem si vyjet vyletni lodi treba na kornaty ty jsou opravdu nadherne ,nebo do narodniho parku Krka ten stoji taky za podivani.
My na Murter jezdime hlavne proto,ze je kolem hodne ostruvku blizko u sebe mame svoji lod takze muzeme kamkoliv na ostruvek nebo na plaz kam nejezdi vyletni lode.Ja osobne si nedokazu predstavit ,ze by jsm tam jeli autobusem s cestovkou to by jsme se tam asi dost nudili.Pokud bych jela s cestovkou tak bych nejspis vybrala destinaci kde jsou hezke plaze a neni to daleko nekam do mesta napr Trogir ,Makarska a pod. Na muj profil jsem pridala par fotek tak klidne kukni :-D

• Anonym (3)
fifi15 15.02.2010 21:35
RE: RE: RE: město Murter 

Chtela bych poradit ohledne ostrovu murter kde je tam nejlepsi plaz v jakem stredisku ci mestecku nebo co je tam vubec zajimaveho kdybychom tam jeli autobusem s nejakou cestovkou-popripade taky radu-2dospele osoby-taky nejake fotky pokud mozno dekuji ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu