A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Novigrad

| Jana Polášková
Za 22 dní jedu s dcerou do Novigradu (Istrie).Byl tam někdo? poraďte dobré koupání(šnorchlování), dobrou vinotéku, nějaký supermarket.Dík. Jeanna
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.07.2012 12:40 93.89.107.***
Re: Novigrad 

V Novigradu je více menších soukromých obchodů dále slušný Konzum, supermarket Mercator/ obchodní centrum/ u komplexu hotelů Maestral a Laguna je menší supermarket a v nedaleké Poreči Lidl, Kaufland a další.....

• Anonym (4)
Šárka
27.04.2012 09:58 212.96.172.***

Novigrad je moje srdcovka!
Byla jsem tam 3x, 2x z toho už s dítětem, vždy jsme bydleli hned u moře a hned u histor. centra.
Moc nechápu, proč všichni moji známí chějí pouze na "Makarskou". Kdybych nedostala zájezd dolů za velmi výhodnou cenu a měla možnost jet opět autem, tak Istrie je místo, kam bych jela kdykoliv znovu.

• Anonym (3)
Šárka
27.04.2012 09:58 212.96.172.***

Novigrad je moje srdcovka!
Byla jsem tam 3x, 2x z toho už s dítětem, vždy jsme bydleli hned u moře a hned u histor. centra.
Moc nechápu, proč všichni moji známí chějí pouze na "Makarskou". Kdybych nedostala zájezd dolů za velmi výhodnou cenu a měla možnost jet opět autem, tak Istrie je místo, kam bych jela kdykoliv znovu.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Kacka1974
10.06.2010 12:37 80.188.127.***
RE: Novigrad 

Zdravím, my jsme byli v Novigradu před 2 lety v hotelu Laguna a letos tam jedeme znovu - do hotelu Maestral - ten sousedí s Lagunou :-D . Kam jedete Vy? Nám se tam strašně líbilo, tak proto se tam vracíme. Jinak Novigrad je malinké městečko, je tam spoustu kaváren na nábřeží, u přístavu. Co se týká šnorchlování, tak dále od břehu už je co vidět, ale moc tam toho není... to by jste museli více na jih... Supermarket jako takový tam není, u náměstí je samoška, kousek dál pekárna (doporučuji navštívit). ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana Polášková
10.06.2010 10:52 217.197.144.***
Novigrad 

Za 22 dní jedu s dcerou do Novigradu (Istrie).Byl tam někdo? poraďte dobré koupání(šnorchlování), dobrou vinotéku, nějaký supermarket.Dík. Jeanna

• Anonym (10)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu