A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Orebič, kemp Perna

| altava
Byl jste letos někdo na Pelješacu v kempu Perna? zajímalo by mě, jaké jsou tam pláže a jakékoliv poznatky od tam, co je tam dobré a co špatné. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mjaka
09.07.2013 21:39 46.183.56.***
Re: Orebič, kemp Perna 

Chtěli bychom letos do kempu Perna, autem s CK Victoria. Byl tam již někdo letos? Zajímalo by mě, jak jste byli spokojeni.

• Anonym (3)
  • Anonym (16)
Lída
20.07.2012 21:28 85.132.184.***
Re: Orebič, kemp Perna 

Tak to jsem ráda,jedeme do kempu Perna v srpnu,děkuji za dobrou zprávu (((clap)))

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
shipkul
17.08.2010 18:21 85.70.65.***
perna, orebič 

byla jsem tam před týdnem. Moře, pláž a okolí opravdu krásné.. bohužel o kempu se to říci moc nedá. Ve sprchách teče neustále pouze studená voda, jednou jsme měli štestí, že tekla teplá, kemp není moc čistý, stany jsou plesnivé, ale záleži s jakou cestovkou jedete, každá má stany na jiné úrovni...

• Anonym (2)
  • Anonym (9)
shipkul
17.08.2010 18:21 85.70.65.***
perna, orebič 

byla jsem tam před týdnem. Moře, pláž a okolí opravdu krásné.. bohužel o kempu se to říci moc nedá. Ve sprchách teče neustále pouze studená voda, jednou jsme měli štestí, že tekla teplá, kemp není moc čistý, stany jsou plesnivé, ale záleži s jakou cestovkou jedete, každá má stany na jiné úrovni...

• Anonym (1)
Lenule04
02.12.2008 08:06 213.175.33.***
RE: Orebič, kemp Perna 

Já tam byla asi před 4-mi lety a byla jsem nadšená. Je to kemp, kde je jen obchod s potravinama, přímo v kempu restaurace, kde každý večer hraje skupina, ale i tak se mi tam moc líbilo. Kousek od kempu byla ještě restaurace a prodávali tam taky zmrzlinu. Moře tam bylo nádherný - čístý, klidný, bez jediné vlnky :o). Překrásný výhled na Korčulu. Pláž byla buď oblázková nebo beton, kde jsme leželi my. Mě se tam velmi líbilo, byla tam překrásná krajina a klidně bych tam jela znovu.

• Anonym (10)
  • Anonym (1)
altava
07.08.2008 07:26 195.113.171.***
Orebič, kemp Perna 

Byl jste letos někdo na Pelješacu v kempu Perna? zajímalo by mě, jaké jsou tam pláže a jakékoliv poznatky od tam, co je tam dobré a co špatné. Díky

• Anonym (6)
  • Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu