A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Penzion TOMI

| Ciperka
Ciperka
Zdravím cestovatele! 8-)

Našla jsem jeden penzion, dobrá cena, plná penze. Nachází se Biogradu na Moru, což mi přijde jako krásné místo... ale co jsem našla, tak existuje jediná fotka tohoto penzionu a to zvenku, zepředu. Žádný interiér...Pokud jste tu někdo už byl a nebo od někoho víte názor, budu za něj vděčná. A napište třeba i to, jak se vám líbilo v Biogradu na Moru! Díků dík Čiperka :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.04.2018 16:14 213.192.4.***
Penzion tomi 

Holky mohla bych prosím poprosit přesný popis penzionu kde se nachází a adresu * jedeme autobusou dobpravou , a máme u penzionu vysedat ubytování mámě jinde , za podobné informace a adresu předem moc děkuji :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
18.09.2017 07:48 193.165.236.***
Penzion TOMI 

Zdravím 8-) ,
chtěla bych se podělit o zkušeností. Dovolená v Biograd na moru a ubytování v penzionu Tomi byla skvělá. Nechápu tady ty negativní komentáře :-(..po přečtení jsem měla hrůzu z toho ale musím uznat, že na přespaní to stačí. Stejně celý den se stráví u moře nebo po výletech. Za tu cenu je jasné, že to nebude žádný 5* luxus :D , tak nechápu, kdo co od toho očekává. Sociální zařízení sice byl malý zadrhel, protože sprcha neodtékala, takže bylo vody a vody...ale po stížností pan delegát závadu odstranil. Na přespaní to stačí, vždyť kolik krát u nás ty ubytovny jsou mnohokrát horší :D. Co se týče jídla, tak vařili dobře, chutně, české jídla i porce byli přijatelné. Pan delegát byl ochotný, nechyběl mu smysl pro humor, výřečný. Bylo tam o pravdu krásně a na to, že jsme jeli v září počasí nám přálo. Za mně můžu jen doporučit, určitě Biograd znovu navštívím :) .
Co se týče cestovky Adrialand, tak jsem s ní jela už po třetí a úplně v pohodě, jen co je na houby, že po příjezdu se všude nejen u té cestovky ale je to u každe :) musí čekat na ubytování, jen by mohli mít všude zvlášť místnost na úschovnu kufru, tašek než to nechávat někde venku.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.06.2016 12:00 176.107.123.***
Re: Penzion TOMI 

Dovolenou v penzionu jsme si "užívaly" spolu s kamarádkou v létě 2015. Děs a hrůza. Špína, kam jste se podívali, koupelna plesnivá, skříně neviděly hadr a vodu no, nevím jak dlouho. Štěstí, že jsme si vezly úklidové prostředky s sebou. Postel měla být dvoulůžková, ale bylo to lůžko 11/2. Kamrlík, ve kterém jsme se obě dvě najednou nemohly pohybovat. Slíbený balkon nebyl balkon, ale terasa přístupná z ulice, schody vedly přímo ke dveřím našeho pokoje, takže jsme měly hned první den několik "návštěv", protože se domnívali, že je to vstup do budovy. Pro úklid jedno špinavé koště a další a další. Hned po příjezdu jsem napsala stížnost na CK Adrialand Brno, ale nic jsme si nevystěžovaly. Nakonec jsme to vzdaly. Penzion Tomi nedoporučuji, přečtěte si i jiné recenze. Opět se mi potvrdila stará pravda, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci. Hezký den.

Jana M.
28.04.2015 15:53 213.220.209.***

Dobry den,byli jste s timto penzionem v roce 2014 spokojeni?dekuji za odpoved

Neregistrovaný uživatel
28.07.2014 19:09 93.91.49.***

Dobrý den, můžu prosím poprosit o Vaše dojmy z dovolené a třeba i nějaké fotky?
Děkuji :)

Karel
09.07.2014 16:48 90.180.26.***

červen 2014 ...jsem tu byl..kdo chce vědět víc i foto napište... :-)
dtistudent@seznam.cz

Marcela
23.06.2014 10:31 46.13.199.***

Dobrý den šli by obnovit fotky? jedeme s rodinou letos do penzionu tomi

Neregistrovaný uživatel
16.09.2013 19:28 91.219.240.***

Pripada mi to jako fake.

• Anonym (13)
  • Anonym (4)
jana
29.07.2013 08:34 37.188.235.***

Fake to urcite neni. Parkety tam opravdu byly. Nicmene neni to vubec tak hrozne jak se pise v mnoha komentarich nize. Jedna se o jednoduche ubytovani, zadny luxus, ale vse, co potrebuje clovek na dovolenou u more, tam je. Ti co jsou zvykli na 5* hotely v egypte spokojeni nebudou. Na druhou stranu nezalezi v jak luxusnim penzionu bydlite, ale s kym tam ten cas travite. Vsem preji hezkou dovolenou

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu