A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Poloostrov Pelješac-Kučiště-Kemp Perna

| Michaelka94
Michaelka94
Jen chci tento kemp doporučit. Když jsme se sem před týdnem chystala tak jsem z toho měla obavy protože jsem na internetu našla jen staré recenze. Musím říct že je v Kempu pěkně a čisto. A příroda kolem je nádherná.
Tak pokud se sem chystáte tak si to snad užijete stejně jako já :-)
Přeji nádhernou dovolenou
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lukáš
11.08.2015 11:05 80.188.215.***
volne ubytovani 

Zdravim,
chtel bych nabidnout ubytovani v kempu Perna na poloostrově Pelješac. Toto není komerční nabídka, ale nabídka společného ubytování v "mobilních domcích", které jsem získal od člověka, který náhle onemocněl. Domky jsou pěkné, mají kuchyňku, terasu, koupelnu a dvě ložnice. V jedné ložnici bych spal já s přítelkyní, ve druhé jsou dvě volné postele. Kemp je na pěkném místě a tento domek má v jeho rámci dobrou polohu. Stojí 87EUR za noc, pokud by měl někdo zájem se podělit, dejte vědět. Je možnost jet od 14. do 28. 8. (29.), ja tam budu 22. az 29., cili tehdy je mozne sdilet naklady na bydleni. Mel by nekdo zajem?
(nyni jsou i velmi vyhodne letenky z lipska do Dubrovniku Lipsko - CR se nejlepe zvlada vlakem, ktery jezdi i z letiste.)

Neregistrovaný uživatel
06.07.2013 23:26 62.201.21.***
Re: Poloostrov Pelješac-Kučiště-Kemp Perna 

Dobrý den,
já se do kempu Perna chystám letos v srpnu. Chtěla bych se zeptat, jak to je s hlukem v nočních hodinách. Ráda bych se totiž vyspala a hlavně máme malé děti. V diskuzích jsem četla, že hraje hlasitá hudba do 3 až 4 do rána. Jedeme s CK Victoria do zařízených stanů. A mají na recepci trezor pro úschovu peněz a dokladů? Bojím se to nechat ve stanu i v autě...díky moc za odpověď. Lenka
email: francesska@seznam.cz

• Anonym (16)
Josef
18.08.2012 12:12 89.102.227.***
Re: Poloostrov Pelješac-Kučiště-Kemp Perna 

Máte pravdu, do tohoto kempu jedu letos již po šesté a nemohu si ho vynachválit.

• Anonym (3)
Michaelka94 01.07.2012 17:38
Poloostrov Pelješac-Kučiště-Kemp Perna 

Jen chci tento kemp doporučit. Když jsme se sem před týdnem chystala tak jsem z toho měla obavy protože jsem na internetu našla jen staré recenze. Musím říct že je v Kempu pěkně a čisto. A příroda kolem je nádherná.
Tak pokud se sem chystáte tak si to snad užijete stejně jako já :-)
Přeji nádhernou dovolenou

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu