A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Poplatky a cesta na ostrov Rab

| Mamínek
Mamínek
Zdravím všechny cestovatelé :) Nevíte kolik budou stát cca dálniční poplatky na ostrov Rab? Měli by jsme jet koncem července a nevím, kolik Eur na cestu... Autem jedem poprvé, tak už jsem nervozní teď :) Předem děkuji za info :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Oskar
10.10.2013 19:40 91.187.54.***
ostrov Rab , PADOVA III 

Jezdim do kempu Padova III skoro dvacet roku a letos naposledy .Zdražení za osobu na den se zvedlo o 8O% a cena za parcelu o 40%.Drazí chorvati asi vám přeskočilo. :-*

• Anonym (49)
katka
22.06.2013 13:24 212.55.230.***
Re: Poplatky a cesta na ostrov Rab 

Ahoj, boli ste uz na Rabe? Myslim v tomto roku. Ako je to s trajektom? Ideme cez cestovku, s prichodom v sobotu, boli tam kolony?

• Anonym (54)
Mamínek 11.05.2013 14:13

Díky moc, tak už jsem to tam asi vykoumala :) Snad jsem to dobře sčítla :) Ale tedy ještě mám jeden dotázek, jak je to s řidičákem, musí být ten novej euro, nebo stačí ten růžový vydaný v roce 2001 ( myslím ). Díky moc :)

• Anonym (2)
  • Anonym (50)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

pealpe
11.05.2013 11:17 78.45.96.***

Podivej se na www.chorvatske-forum.cz

• Anonym (1)
Mamínek 11.05.2013 10:31
Poplatky a cesta na ostrov Rab 

Zdravím všechny cestovatelé :) Nevíte kolik budou stát cca dálniční poplatky na ostrov Rab? Měli by jsme jet koncem července a nevím, kolik Eur na cestu... Autem jedem poprvé, tak už jsem nervozní teď :) Předem děkuji za info :)

• Anonym (12)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu