A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Primošten - zkušenosti

| vladimir cerny
Rádi bychom koncem června vyzkoušeli Primošten. Můžeze mi prosím někdo poskytnout nějaké zkušenosti a doporučení? Moc díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.08.2019 08:41 93.143.61.***
Re: Primošten - zkušenosti 

Nevíte jsou v primostenu mušle a kde je to dobrý na šnorchlování diky

Neregistrovaný uživatel
08.05.2018 11:31 93.91.241.***
Re: 

Dobrý den,
nevíte prosím, jak se jmenoval ostrůvek? Jsou v Primoštenu i písečné pláže?
Děkuji S.

Pavel
07.07.2014 22:09 93.99.200.***
Re: Primošten 

Dobrý den,
za nás můžu Primošten vřele doporučit. Původně mě toto místo vůbec netáhlo, ale nechal jsem se přemluvit. Nyní na něj nedám dopustit a klidně bych si to zase zopakoval. Primošten má svojí neopakovatelnou atmosféru. Líbily se mi hlavně pláže na severní stráně od hotelu Zora. Byly totiž v příjemném stínu a hlavně prostorné. Pěkné fotografie a popis tohoto místa je na http://www.croatiaportal.eu/24851-primosten Pokud váháte, zda toto místo navštívit či ne, tak do toho jděte. Nebutete litovat.

• Anonym (4)
bufalo 07.08.2013 17:56
Re: 

Zdravím......

z cípu poloostrova je to na ostrůvek cca 600 metrů........ale opravdu pozor na počasí a vlny......mohou to hodně znepříjemnit........opravdu ten zdánlivý "kousek" nepodcenit........jak je v našich končinách zvykem.......

• Anonym (8)
Dorinka8 01.08.2013 08:15
Re: 

dekuji dekuji :) no uvidime, kdyz tak ploutve a sebou malej clun kdyby neco :)) juu uz zitra ficime se tesim ! :P :-D

• Anonym (2)
Tereza
31.07.2013 14:20 89.203.198.***
Re: 

To záleží, jak zdatní plavci jste, ale opravdu to není tak blízko, jak to vypadá a navíc mezi ostrůvkem a pevninou se dělají už trochu vlny, takže bych to radši neriskovala. Přímo naproti ostrovu funguje od 10:00 do 19:00 převoz, což je podle mě nejlepší řešení =)
Přeju krásnou dovolenou :)

• Anonym (1)
Dorinka8
31.07.2013 11:47 80.254.148.***
Re: 

Terezo, dekuji za Vase pozitivni hodnoceni, trochu jsem byla skoupa, ale ted se opravdu tesim :) na ostruvek jsme meli v planu doplavat.. ale asi to neni tak blizko jak to vypada co? :)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Tereza
28.07.2013 15:48 89.203.198.***

My tu byli letos poprvé a zatím naše nejkrásnější dovolená v Chorvatsku (a to už jsme byli v Bašce Vodě, Trogiru, Igrane a na Pelješacu). Městečko je tak středně velké, spousta obchůdků, kaváren a restaurací; dokonce i jedna velká diskotéka 1 km od města. Co se týče pláží, to záleží na vkusu. Pláže ve městě jsou přelidněné, protože to tam má každý blízko. Málo lidí bylo vždy na cípu poloostrova (naproti ostrůvku), kde je hotelový komplex Zora a pak směrem od města byla spousta menších, opravdu nádherných plážiček. Člověk si prostě musí kousek popojít, když chce soukromí ;) Co nás ale úplně dostalo byl ostrůvek, na který se můžete dopravit za 20 Kn/ osoba a můžete zde strávit klidně celý den (na čase zpátečního vyzvednutí se dohodnete). To byla opravdu bomba! Byli jsme na něm za celý týden asi 3x a většinou jsme ho měli sami pro sebe (v polovině července), max. 4 lidi. Jsou tam mini plážičky a krásné potápění ;) Apartmán jsme měli dojednaný přes primoštenskou agenturu Laguna za 40 E/apt./noc,pro dva, 150 m od nejbližší pláže a 200 m od centra, ale po příjezdu jsem viděla u agentur cedule s last minute cenami i 30 E/apt./noc. Co se týče cen celkově, tak je to dle mého názoru trochu dražší letovisko, hlavně co se týče cen v restauracích. Cena za šlapadlo/hodina - 60 kn, kajak 40 kn, u hotelu Zora je hřiště na beach voleyball, minigolf, ping-pong, petangue .. vše za malý poplatek.
Za sebe tedy opravdu doporučuji ;)

• Anonym (1)
  • Anonym (16)
Tom8 17.06.2013 21:13

Jsou, a je jich tam docela dost. Ale jinak je to moc pekne misto....

• Anonym (2)
JANKA
17.06.2013 20:26 78.45.152.***

Martina:Ano jsou

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu