A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Rab-Lopar,kemp San Marino

| Tonda Málek
Rab-Lopar,kemp San Marino-obytné karavny,ck Victoria
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.07.2017 18:56 37.188.164.***
dotaz na stopovani na Rabu 

Mate prosim nekdo zklusenosti se stopem na rabu?? Chtela bych odjet z Stince do Misnjak privozem a dal se musim dostat do Rajske zatoky do Loparu, ale nemuzu najit bus, asi jezdi az z Rabu...budu mit zavazadlo...pesky daleko,da se stopovat, jakou mam sanci?

Dalibor.sik 20.08.2015 11:04
Re: 

nejen kolíčky my bereme vždy i prádelní šňůru.. ne vždy sice využijeme ale když chybí nebo nestačí to co tam je jsme rádi že ji máme.. ;) a se smůlou zkušenost nemám nikdy nám nic nezašpinilo... :-)

Neregistrovaný uživatel
19.08.2015 09:15 62.168.14.***
Re: 

Mezi stromy jsou pověšené prád. šňůry přímo od delegátů.U stanu,kde není možné pověsit šňůry jsou sušáky.Pozor ze stromů kape smůla-nevěšit nic pěkného.Máme plavky a ručníky celé zašpiněné.Kolíčky sebou.

Marcela H. 18.08.2015 19:09
Re: 

Ještě se chci prosím zeptat, je u stanu sušák na prádlo?

Marcela H. 15.08.2015 19:48
Re: 

Něco teplejšího přeci jen vezmu, koukala jsem na předpověď a týden má být kolem 30 stupňů a pak poslední ´4 dny 22 stupňů a přeháňky, tak snad to bude na koupání. Ty zácpy mě taky děsí, když jsem viděla ve zprávách ty fronty. Tak snad už to bude volnější koncem srpna.

Monika
14.08.2015 13:35 85.93.180.***
Re: 

Ve stanu jsme spali v noci jen ve spodním prádle a ani jsem nepovlíkala ty deky jen jsme měli přehozené povlečení přes sebe..Bylo krásně teplo.Taky jsem měla pro jistotu dlouhé oblečení pro děti,ale nic jsme nepoužili.Ale radši něco teplejšího vemte aspoň po jednom kuse pro jistotu kdyby se ochladilo.Ten odjezd byl na nic,ale bohužel mi už jsme to takto zažili vícekrát s Victorkou,takže nás to nepřekvapilo.Ale je fakt,že děti už byly dost otravné.A bohužel příjezd byl podobný díky zácpám na silnicích.Místo v 8 ráno jsme byli na místě v 11:45 hod. Takže taky super.Ale ti co přijeli po nás už dorazili o půl osmé.

Marcela H. 14.08.2015 13:26
Re: 

Tak to jste mě moc nepotěšila. :-( Se stavem stanu počítám, nejedeme do něj poprvé, tak tuším, do čeho jdu :-), ale s tím posouváním odjezdu je to dost nepříjemný, Už vidím kluky, jak budou poslední den otrávení a když už je připravíme na to, že musí od moře, že je odjezd a pak to bude jinak.....Jak bylo v noci ve stanu? Je pořád dost teplo pod dekou? Nevím, jestli brát taky teplákovky pro všechny, přeci jen místa v zavazadlech moc není. :-)

Marcela H. 14.08.2015 13:17
Re: 

Díky za mapku, tak to není daleko, to je super. Co se týče geoparku, narazila jsem při prohlížení fotek na netu na zajímavé přírodní úkazy, jakoby písečné duny a různé útvary z písku a ze skal, má to být geopark, ale ne ve vnitrozemí, bylo to u moře a vypadalo to zajímavě.

Monika
14.08.2015 08:40 62.168.14.***
Re: 

Ve stanu jsme byli poprvé a myslím si,že i naposled :-)Nevím,ale dle hodnocení ostatních,kteří už ve stanu byli na jiných místech,jsou tyto stany už opravdu na odpis.Ale ještě pořád jsou na tom líp než karavany.Ale nakonec si člověk zvykne a 13 dní jsme přežili.Delegátka v pohodě ani jsem o ní nevěděla.Jen opět strašná neochota informovat lidi o změně času při odjezdech.Původní odjezd v 17:00,až jsme všichni přišli od moře a osprchovali se nachystali se na cestu přepsala odjezd na 19:00.Když už bylo 20:00 a všichni jsme byli hladoví jak psi tak po urgenci cestujících volala řidičům,kde jsou.Oznámila nám že 20:45 je odjezd.No a nakonec jsme odjížděli 21:15.Na Rab jsme jeli jednopatrovým busem celkem nic moc oproti jiným.Zpět jsme jeli dvoupatrovým,který byl prostorný a pohodlný.

Dalibor.sik 14.08.2015 06:25
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu