A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

rovinj villas rubin

| renata seniorka
renata seniorka
ahoj všem ozve se mi někdo, kdo byl v tomto středisku apartmánů a bungalovů?budu ráda za každou informaci jaké to tam je ,jaké je tam koupání, služby, strava atd.díky moc 8-O 8-O 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.11.2019 06:45 31.192.89.***
Re: bazény vo villas rubin 

Néni to zakázané.Jezdíme tam rok co rok a já se koupu nahoře "bez" každý rok.Aj bez trenclí.

xesavu 12.11.2019 14:36
bazény vo villas rubin 

Kedysi bol komplex Villas Rubin a kemping Polari s časťou Punta Eva spojené, chodili sme sa kúpavať aj stravovať do "textilnej" časti Villas Rubin, je tam možné i teraz (v lete) chodiť topless, kúpať sa v bazénoch hore bez, či je to výslovne zakázané?

dadydady 05.07.2010 21:30
nové info 

Dady2001

04.07.2010 17:43:24
Ahoj,v pátek 9.7.2010 jedeme do bungalovů Villas Rubin s polopenzí,víme,že ubytování je pro nenáročné,našla jsem jen starší recenze,nemáte informace z letošní sezony(čistota­,strava,vyžití pro děti)je-li možný výběr přízemí nebo patra,co je lepší,kdybychom se mohli domluvit.Díky všem:))

• Anonym (2)
sekora
30.08.2007 23:48 88.101.163.***
RE: rovinj villas rubin 

byl jsem tam pred dvema lety, ubytovani jednoduche ale super, u bungalovu terasa,oddelena- zajistene soukromi.Jidlo na to ze je jednohvezdicka bylo taky super, muzu porovnat skoro jako 4hvezdickovych hotelech. Bezva tobogan, bazeny i pro deti jsou fajn, cista voda. Do more si vzit boty ostre kameny. Moznost za poplatek na pul hodky pouzit internet na recepci, telefon z budky do Cech na jejich kartu levne.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vladimri Vendl
23.08.2007 21:14 90.176.82.***
Rovinj Villas Rubin 

Je to tam super, ubytování jednodušší to je pravda ale areál krásný, bazén překrásný, pláž a koupaní zrovna tak. Jídlo skvělé. Můžu jen a jen doporučit, v žádném případě to není jen pro nenáročné, naopak málokde je to tak příjemné.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
mjarta
18.08.2007 18:08 85.71.49.***
RE: RE: RE: rovinj villas rubin 

ubytování nic moc, ale strava super-bufet s velkým výběrem, velkej bazen, pro nenáročné můžu doporučit

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
renata seniorka 16.08.2007 12:47
RE: RE: rovinj villas rubin 

pavlinko dík za info a ozve se mi ještě někdo ?byla jste ubytovaná v bungalovu? 8-O

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
pavlinka 16.08.2007 10:12
RE: rovinj villas rubin 

ahoj, já jsem tam byla před pár lety, ale co si pamatuju, tak ubytování bylo takový dost jednoduchý, žádná sláva, ale zas to odpovídalo ceně. Jídlo formou bufetu bylo moc dobrý a taky celkem milej personál. Ale hlavně je tam krásný koupání a široký možnosti sportování. Takže doporučuju!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
renata seniorka 16.08.2007 00:34
rovinj villas rubin 

ahoj všem ozve se mi někdo, kdo byl v tomto středisku apartmánů a bungalovů?budu ráda za každou informaci jaké to tam je ,jaké je tam koupání, služby, strava atd.díky moc 8-O 8-O 8-O

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu