A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Senj - Kvarner

| jirisefrna
jirisefrna
Právě jsem se vrátil z dovči a chci se podělit o pocity a zkušenosti.První týden jsme byli v Dalmácii a to v obci Sv.Filip i Jakov.To je vedle (3km) Biogradu n/m.Tam to bylo domluvené předem.Druhý týden jsme se rozhodli,že pojedeme tzv. na blint a to směrem nahoru k Rijece,aby jsme se podívali jinam a měli to pak blíž domů.Cesta sice na hov...,ale pohled na ty útesy a zálivy za to stojí.To je nepopsatelný.Původně jsem myslel,že zakotvíme v Cirkvenici.Na fotkách vypadala super,skutečnost je naprosto jiná.Hezký upravený pláže nafutrovaný lidma v čistě průmyslovým pojetí.Jeli jsme po Jadranský magistrále přes Zadar dál nahoru a to přes den.Nakonec jsme to zapíchli ve městě Senj.Starobylé město vytesané do skály s krásným hradem.Sehnal jsem apartmán cca 100m od moře a tý nejlepší pláže ve městě za 50Eur za den pro 2 rodiny.Ve výbavě kuchyně byla rychlovarka,kávovar,2 lednice a PRAČKA.Dvě samostatný ložnice a společná terasa a kuchyně.Koupelnu má každá ložnice svoji.Prostě bez chyby.Na uvítanou jsme dostali flašku Rakije a bylo hned veselo.Co mě však nejvíce překvapilo,byla teplota a čistota moře.Bomba.Moře mělo 25 st. a vzduch 32/26.Denně jsme grilovali mušle,které jsem nalovil cca 100m od pláže na skalách,dokonce jsem chytil i chobotnici(tu jsem zase pustil).Pokud by měl někdo zájem o fotky,nebo dohodit ubytování,tak písněte.Doporučuju.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mira-adamec 02.07.2019 22:34
Re: Senj - Kvarner 

Senj nebrat. Blízko pláže je magistrála po které hodně jezdí kamiony. Je to dost blízko. Takže když ležíte na pláži stále slyšíte hluk kamionů a aut.

Neregistrovaný uživatel
29.06.2019 11:43 185.186.248.***

Dobrý den,
můžete mi lrosím poradit ubytko v Senj? Jsme 4 a chceme to tady zkusit. Děkuji Silvia.savarova@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
27.06.2019 09:13 79.170.248.***

Zdravím, můžete poradit levné ubytování pro 3 lidi? Děkuji...mabedrich@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
01.08.2016 21:03 79.142.150.***

Dobrý den,mohu poprosit o informace k ubytlvání v Senj? Chceme tam jet v srpnu. Chceme snorchlovat,je tam zajímavý podvodní svět? Moc děkuji za odpověd. MPborcovi @seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
01.08.2016 20:52 79.142.150.***

Dobrý den,můžete mi dát nějaké bližší info o ubytování? Podle vašeho popisu je to přesně to co hledáme.

Daniela
05.09.2015 23:01 85.70.121.***

Dobrý den,
prosím o fotky té krásné pláže, my jsme totiž provedli letos totéž co vy tehdy, absolvovali jsme jeden placený týden ( u Primoštenu) a jeden jen tak navíc při cestě zpět v Kvarneru, ale to jsme dojeli až do té vyhlášené Crikvenice. Ta nás ovšem zklamala. Měli jsme zakotvit raději někde u Senje. Rozhodně to chceme příště napravit a tak hledáme solidní ubytování, ne předražené, hlavně blízko pláže, ale nějaké moc hezké, které tam přímo lákají svými bělostnými oblázky a malebností menších klidných zátok....pokud něco takového máte k dispozici, prosíme o fotečky a kontakt na majitele...díky moc, d.box@centrum.cz :-)

Markéta
31.07.2014 21:07 212.96.160.***

Dobrý den,
mohl byste mi prosím taky poslat kontakt na ubytování na sucmac@centrum.cz.

• Anonym (2)
Karla
19.06.2014 12:29 89.29.110.***

Dobrý den

I já bych měla zájem o kontakt na to vaše ubytování.
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
04.06.2014 15:52 88.146.244.***

Dobrý den.
mohla bych vás poprosit o zaslání kontaktu na ubytování v Senji, o kterém jste psal? Máme dvě malé děti (3,1)....jak vypadá místní pláž, není ta samý beton?Díky za odpověď.

• Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
03.06.2014 08:17 90.183.44.***

Dobrý den, i já bych měl zájem o fotky a případně kontakt na vaše ubytování. Můj email je M.Hamata@seznam.cz
Předem děkuji :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu