A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Senj - Kvarner

| jirisefrna
jirisefrna
Právě jsem se vrátil z dovči a chci se podělit o pocity a zkušenosti.První týden jsme byli v Dalmácii a to v obci Sv.Filip i Jakov.To je vedle (3km) Biogradu n/m.Tam to bylo domluvené předem.Druhý týden jsme se rozhodli,že pojedeme tzv. na blint a to směrem nahoru k Rijece,aby jsme se podívali jinam a měli to pak blíž domů.Cesta sice na hov...,ale pohled na ty útesy a zálivy za to stojí.To je nepopsatelný.Původně jsem myslel,že zakotvíme v Cirkvenici.Na fotkách vypadala super,skutečnost je naprosto jiná.Hezký upravený pláže nafutrovaný lidma v čistě průmyslovým pojetí.Jeli jsme po Jadranský magistrále přes Zadar dál nahoru a to přes den.Nakonec jsme to zapíchli ve městě Senj.Starobylé město vytesané do skály s krásným hradem.Sehnal jsem apartmán cca 100m od moře a tý nejlepší pláže ve městě za 50Eur za den pro 2 rodiny.Ve výbavě kuchyně byla rychlovarka,kávovar,2 lednice a PRAČKA.Dvě samostatný ložnice a společná terasa a kuchyně.Koupelnu má každá ložnice svoji.Prostě bez chyby.Na uvítanou jsme dostali flašku Rakije a bylo hned veselo.Co mě však nejvíce překvapilo,byla teplota a čistota moře.Bomba.Moře mělo 25 st. a vzduch 32/26.Denně jsme grilovali mušle,které jsem nalovil cca 100m od pláže na skalách,dokonce jsem chytil i chobotnici(tu jsem zase pustil).Pokud by měl někdo zájem o fotky,nebo dohodit ubytování,tak písněte.Doporučuju.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Markéta
31.07.2014 21:07 212.96.160.***

Dobrý den,
mohl byste mi prosím taky poslat kontakt na ubytování na sucmac@centrum.cz.

• Anonym (2)
Terryz
03.08.2012 09:39 82.202.71.***

Dobrý den. Taky bych poprosila o kontakt na majitele. Děkuji moc terryz@seznam.cz

• Anonym (1)
Mazalová Alena
23.06.2012 12:18 86.61.153.***
dotaz 

dobrý den, prosim vás zaujal mě váš článek prosim o poslání kontaktu a fotek na moji emailovou adresu alis1986@email.cz děkuji

• Anonym (2)
viliam
22.01.2011 20:00 158.197.206.***
info 

Dobry den, cital som Vas prispevok a chcel by som sa informovat o ubytovani co ste zohnali v Senj, bol by mozny nejaky kontakt na domacich u ktorych ste boli ubytovani?
dakujem

Jandula
29.09.2010 14:16 82.150.166.***
Rogoznice 

Pokud chcete super dovolenou, doporučuji Rogoznici u Šibeniku apartmán Viktor. Pro děti ideální, menší lokalita.BYLI jsme s pejskem. Majitel apartmánu jedinečný, uspořádal na rozloučenou večeři.

AKRAJAB
15.08.2010 19:53 93.99.167.***
DOVČA 

DOBRÝ DEN,
ZAUJAL MĚ VÁŠ ČLÁNEK.TAKY SE CHSTÁME DO CHORVATSKA 2 RODINY A TAK BY MĚ ZAJÍMALO PROSTŘEDÍ VAŠEHO UBYTOVÁNÍ A TAKY JAKÝ JSTE MĚLI PŘÍSTUP DO MOŘE .JESTLI BY VYHOVOVAL I MALÝM DĚTEM.
DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ.

seeep
10.08.2010 12:22 90.183.40.***
ubytování 

Ahoj písni prosím kontakt na ubytko jak o něm píšeš, ať už sv jakob anebo potom ten senj druhé ubytování.
Děkuji Pepa.

martincech
04.08.2010 16:38 82.119.242.***
chorvatsko 

AHoj,

četl jsem tvůj příspěvek. Prosím o komentář, jak jsi byl spokojen v St.Filip a Jakov ?
Předem dík za rychlou odpověď. To víš, právě finalizuji dovolenou.

Martin

Bejlina
28.07.2010 12:31 85.207.174.***
ubytování 

Dnes večer vyjíždíme právě tímto směrem bez ubytování. Prosím písněte mi Váš tip na ubytování. Díky

boobika 21.07.2010 20:48
Senj-ubytování 

Zdravím,
v srpnu se chystáme do Chorvatska a Váš příspěvek o ubytování v Senji nás velmi zaujal. Můžeme Vás tedy požádat o kontakt, fotky či další informace?
Děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu