A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Solta

| 322
322
CHci se zeptat jestli někdo nemá kontak na nějaké kliné mýsto na Soltě pro dvě os.klidně na samotě ale u moře Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.01.2016 18:23 78.45.96.***
Re: Solta 

Také jsme navštívili šoltu s haptour byli jsme velmi spokojeni stomorská je krásné místo pláže všeho druhu a spousta vegetace. klid a pohoda málo čechů :-)

picino
27.11.2012 23:17 93.99.209.***
Šolta - Maslinica 

Ahoj, letos jsme byly na Šoltě v Maslinici. Skvělý apartmán se soukromou pláží, ale dost drahý. cca 22000,- za týden. Bylo to přes cestovku a na místě majitelka říkala že to jinak nejde, přitom pro franzouze, nebo italy to jde domluvit a za podstatě nižší ceny. Prý tam mají místní takovouhle dohodu. Příští rok tam chceme jet znovu,ale ne za tak draho. Máte někdo nějaký spolehlivý kontakt?Nebo jste tam někdo byl na blint? Díky za info.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
harrley 27.06.2010 20:58
Maslinica 

joooo a ten apartmán nataša,na který si dej pozor je v Maslinici.

• Anonym (2)
harrley 27.06.2010 20:57
ne apartmán nataša! 

Ahoj
na Šoltě jsme byli v loni v červenci.je to překrásný ostrov,místo pro zamilovaný pár jako stvořené.Hledej ubytování spíš až přímo na místě,apartmán pro turisty tam mají snad v každém domě a za dobré ceny.Jen se vyhni apartmánu nataša,domácí nám tam ukradli peníze,nepříjemní lidé,málem neodpoví ani na pozdrav. :-?

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Evolota
18.06.2010 21:06 90.181.24.***
RE: RE: RE: Solta 

Ankica je nádhérná,krásný výhled na moře a klid.Apartmány jsou taky dobrý,ale je to v lese a není tam výhled.Já jsem bydlela v apartmánu a i u Ankici(tak se jmenuje majitelka)a tady se mi líbilo víc.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
MakyTaky
10.06.2010 21:08 88.101.126.***
RE: RE: Solta 

Můžu poprosit o přesnější info, kde jste bydleli? Váháme mezi privátem Ankica a hotelovým apartmánovým komplexem (obojí Nečujam). Nemáte náhodou zkušenost?

• Anonym (1)
Evolota
09.06.2010 12:50 90.181.24.***
RE: Solta 

Byla jsem s cestovkou Haptour skvělý klidný místo.Mají ubytování v apartmánech a i v soukromí s výhledem na moře.doporučuji

322 23.05.2010 12:01
Solta 

CHci se zeptat jestli někdo nemá kontak na nějaké kliné mýsto na Soltě pro dvě os.klidně na samotě ale u moře Děkuji

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu