A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Sv.Filip a Jakov

| Jarmi
Nevítě levné ubytování v sokr. v Sv.Filip a jaké jsou ceny jídel v restauracích má někdo informace díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.07.2019 10:54 62.169.179.***
apartman Nina 

ahojte, bol niekto ubytovany v apartmane Nina? pozeram mapu ale nejak sa neviem dopracovat k tomu ako daleko je plaz. Mam info z cestovky ze 250 m ale takto sa mi to zda ze je tam sami pristav a molo a ziadna plaz
dakujem za info
M.

blanka
27.05.2011 13:28 213.195.211.***

chtěla bych se zeptat, jsou v blízkosti možnosti pro nudisty ?

pealpe 07.03.2011 14:21
RE: RE: RE: RE: RE: Pláž 

Ahoj,viděl jsem tam pujčování kol,bus tam taky staví to ti řeknou třeba v hotelu nebo v místních informacích,vylet do Zadaru,Biograd.

Havel
07.03.2011 11:31 195.113.143.***
RE: RE: RE: RE: Pláž 

Lze v letovisku půjčit kola na výlet po pobřeží. Jaká jsou zajímavá místa kolo, místní autobus?

Jaja11 (neprihl.)
22.02.2011 16:30 213.151.239.***
RE: RE: RE: Pláž 

My sme boli v Sv. Filipe a Jakove 2X po sebe. Vzdy hned na zaciatku jula na 2 tyzdne. Nikdy neboli preplnene, plaze, ja hladam skor kludne mestecko, co mi vyhovovalo. Nehrozi tam ziadna diskoteka, hluk az do rana, plno mladych, prepchata promenada...Je to skor miesto pre strsich a rodiny s malymi detmi. Kazde rano sme sa chodili korculovat do Turanj...pozri nizsie, uz som o tom pisala. More vhodne aj pre deti, kamienkove plaze - hlavne, ze nie betonove platne a vstup do mora pozvolny. Jezkov tak "primerane" :-) Na snorchlovanie nie je, ale plavanie je v pohodicke. Ja mam dost ludi okolo seba po cely rok, takze hladam vzdy nieco kludnejsie a toto miesto to splnalo. Nie zase nejaku robinsoniadu, ale par obchodikov, zmrzlinarni, bufet pri plazi... Nie je to daleko autom zajst do Zadaru a popozerat si stare mesto, lodou sme sa vybrali na vrgadu - tam je piescita plaz, zaujimave miesto. ked mate vacsie deti, oplati sa vam prenajat si na pol dna lodicku a plavit sa sami po okolitych ostrovcekoch a plazickach - nie je to drahe, znami boli, ale my sme mali malu dceru, bolo horuco, tak som nechcela s nou cely den travit na lodi. Ale teraz by som uz isla! :-) Ak chces vediet este nejake info, napis mi SS. Biograd by som si urcite nevybrala, stacila mi prechadzka k veceru, bolo tam ludi ako maku. Neviem, kde sa vsetci pomestia na tie plaze...

• Anonym (2)
kristen 22.02.2011 13:22
RE: RE: Pláž 

Ajaj, tak to Biograd pro nás nebude, máme rádi spíš klídek a méně lidí, ten Filip bude asi to samé, podle fotek to vypadá podobně, tak jsem na vážkách...konečně pěkná pláž ale moc lidí :-?

nela1 22.02.2011 13:13
RE: Pláž 

V sezoně je pláž v Biogradu celkem přeplněná. Je sice oblázková, ale je tam hodně lidí. Byli jsme tam na skok za známými a byl celkem problém najít místo. Tím, že máme dva pejsky, tak o to větší. Sv. Fil. jsme projížděli a je tam dost plážiček, ale hned u cesty.

kristen 22.02.2011 11:25
Pláž 

Můžete mi prosím říci kdo jste zde byl jak vypadají pláže v sezoně ?? Není zde moc lidí ?? Rozhoduji se mezi Filipem a Biogradem. Děkuji

• Anonym (2)
Meliška
20.05.2010 21:51 88.100.0.***
RE: RE: RE: RE: písčité pláže v Chorvatsku 

Přeji krásný pobyt,at Vám svítí sluníčko celou dovolenou.

• Anonym (1)
  • Anonym (27)
Michaela.Pausova
20.05.2010 15:32 83.69.38.***
RE: RE: RE: písčité pláže v Chorvatsku 

Děkuji za radu, koukali jsme na fotografie a městečko vypadá moc hezky. Už se s manželem nemůžeme dočkat, doufáme že vyjde i počasí.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu