A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Taxi - Vodice Chorvatsko

| cermak90
cermak90
Zdravím všechny,

v srpnu se chystáme do Chorvatska, do městečka Tribunj a chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s TAXI? Rád bych se dozvěděl, za kolik nás odveze taxi z Tribunj do Vodice? Jsou to cca 4-5km. Nebo existuje tam něco jako veřejná doprava? Případně zase ceník? V Chorvatsku jsem byl naposledy, když mi bylo 6 let, takže zkušenosti jsou nulové.

Předem děkuji za každý příspěvek do diskuze,
Michal
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
cermak90 07.05.2013 00:24
Taxi - Vodice Chorvatsko 

Zdravím všechny,

v srpnu se chystáme do Chorvatska, do městečka Tribunj a chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s TAXI? Rád bych se dozvěděl, za kolik nás odveze taxi z Tribunj do Vodice? Jsou to cca 4-5km. Nebo existuje tam něco jako veřejná doprava? Případně zase ceník? V Chorvatsku jsem byl naposledy, když mi bylo 6 let, takže zkušenosti jsou nulové.

Předem děkuji za každý příspěvek do diskuze,
Michal

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu