A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

TROGIR VILLA KAIROS

| hlaváčková
hlaváčková

Dobrý den,

příští rok o dovolené bych chtěla navštívit Trogir a zaujala mě Villa Kairos. Máte někdo prosím zkušenosti s ubytováním v této rodinné vile? Jak je to daleko od moře a jaká je tam strava? Již jsem četla několik recenzí na tuto vilu, ale hodně se lišily. Pro někoho to byla zatím nejhorší dovolená a někdo tam jezdí pravidelně již několik let.
Prosím i o nějakou informaci o samotném městě Trogir.
Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.06.2017 18:03 212.71.154.***
Re: TROGIR VILLA KAIROS 

Vilu kairos urcite ne špinave pokoje klima slaba smrad z odpadu na pokojich

Tomáš
14.07.2013 18:07 86.49.28.***

Dobrý den, prosím o jaké výlety se jedná a jaké je spojení do Trogiru, děkuji.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Míša
21.11.2012 22:16 90.180.196.***

Dobrý den v případě,že netrváte přímo na Trogiru,který je na koupání nevhodný podívejte se na www.dalmacija.webnode.cz.Spousta spokojených lidí.Je to 8 km od Trogiru nádherné pláže,křištalově čistá voda,soukromé pláže u domu.

• Anonym (1)
Dagmar
20.11.2012 15:13 88.100.138.***

Vilu Kairos vám ze srdce nedoporučuji.Byly jsme tam s dcerou.Bydlely na 101,kde vedle byl obrovský hlučný agregát klimatizace,v noci zapínal po 6minutách. V naší koupelně bylo rozbité umyvadlo,které strašně zapáchalo.Postele vrzaly,takže při obracení jste se vzbudila nebo vás budila klima.Na pláž doporučuji boty.Nejsou tam omleté oblázky , ale ostrý navezený štěrk.Na procházku můžete jít 15min nalevo nebo napravo,dál vás to nepustí.Pozor na personál,který vám bude na konci odvážet kufry.Zničili nám s dcerou totálně kufry.Odvezli je do jiného hotelu a naházeli na obrovskou hromadu.Pojišťovna to nechce zaplatit,protože to bylo mimo hotel a majitelé se s vámi nechtějí bavit.Nedoporučuji v žádném případě.Projely jsme s dcerou Omiš,Bašku Vodu,Makarskou,všude jsme si lebedily,ale tady to bylo hodně špatné!! :'(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.10.2012 10:40 85.70.182.***

Dobrý den,my jsme zde byli na dovolené letos. K moři je to cca 80 metrů,pláže přímo u vily nejsou přeplněné.Pokoje nejsou špatné s klimatizací.Co se jídla týká,mimo příjezdového dne, kdy je k večeři kuře byl každý den výběr ze dvou menu.Zákusek bylo buď ovoce nebo dortík (takové ty zabalené jednotlivé dortíky ,které koupíte v každém marketu).Saláty -nic moc ,převážně míchané ze zelí,dost jednotvárné.Snídaně jednoduché ,ale vybrat se dalo.Jít je kam,navíc penzionek pořádá řadu výletů.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
hlaváčková 01.09.2012 21:33

Díky moc za informace. Musím říct, že mě docela odradily od dovolené ve vile Kairos. Myslím tím to, co jste psala ohledně stravy.
Máme totiž dceru, které je 12 let a která je v jídle hodně vybíravá. Takže už jsme taky zrovna v Chorvatsku zažili, že jsme hned po večeři chodili na pizzu nebo palačinky, protože dcera měla hlad. To jsem si říkala, jestli u takového dítěte má smysl polopenze.

• Anonym (1)
hanicka
27.08.2012 17:58 82.144.159.***

Ve vile Kairos jsme byli v r. 2011. Je to příjemný pension rod. typu, personál ochotný, žena majitele je češka, mluví se tam česky a slovensky. Pokoje jsou pěkné, my měli ten rekonstruovaný, klimu si řídíte sami,což je plus.K moři je to z prudšího kopce asi 100 m, pláže pěkné, nepřeplněné , za nás byl na pláži velký nedostatek odpad. košů, lidé házeli odpadky kam se dalo.podle mě je kámen úrazu strava! Hlad nemáte, je toho dost, snídaně ujdou,absence ovoce a zeleniny.Večeře vaří většinou z polotovarů, nepochutnala jsem si na ničem a to nejsem vybíravá.ze salátů většinou zelí, někdy rajčata,zákusek byl oplatek nebo jablko,plátek melounu.Strava je absolutně nevhodná pro děti! Trogir je krásný,jezdí tam lodička, nebo požádáte na recepci o jejich taxik,oni vás odvezou a i pro vás přijedou.Dovolená byla pěkná, až na tu stravu!

• Anonym (1)
hlaváčková 25.08.2012 20:48

Opravdu nikdo z návštěvníků této diskuse nebyl ubytován ve vile Kairos?
Byla bych vděčná za jakoukoliv informaci.
Předem děkuji.
Hlaváčková

• Anonym (11)
  • Anonym (8)
admin2 14.08.2012 19:56
admin 

Dobrý den, zatím jsme tu měli 2 recenze:

http://chorvatsko.orbion.cz/hotely/kairos-3566/

Hezký den!

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
hlaváčková 14.08.2012 13:53
TROGIR VILLA KAIROS 

Dobrý den,

příští rok o dovolené bych chtěla navštívit Trogir a zaujala mě Villa Kairos. Máte někdo prosím zkušenosti s ubytováním v této rodinné vile? Jak je to daleko od moře a jaká je tam strava? Již jsem četla několik recenzí na tuto vilu, ale hodně se lišily. Pro někoho to byla zatím nejhorší dovolená a někdo tam jezdí pravidelně již několik let.
Prosím i o nějakou informaci o samotném městě Trogir.
Děkuji.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu