A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Tučepi

| Brhlenka
Brhlenka
Zdravím,nemáte někdo informace jak to vypada v Tučepech,je to vhodné místo pro děti?Jedeme tam s dětmi příští pátek.Pokud tam někdo jel na blint prosím napište jak je to z ubytováním na blint.A pokud máte nějaké kontakty na nějaké apartmány budu ráda když něco pošlete třeba i fotečky.Díky Jarča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.01.2018 10:13 89.203.167.***
Re: Tučepi 

Oprava - kvůli změně konfigurace webu jsou fotky na http://www.sukup.cz/dvur-kralove-nad-labem/chorvatsko-tucepi/

kabinet302 06.03.2015 09:54
Re: pláž v Tučepech 

V pozadí pláž opuštěného hotelu Jadran. Podle mne nejhezčí.

• Anonym (1)
kabinet302 06.03.2015 09:46

Sice jsme na pláže kolem promenády nechodili, ale při večerních procházkách se pláže pod promenádou od hotelu Neptun do středu Tučep zdály upravenější než směrem na Podgoru. Ale je to jen můj názor.
V Tučepech jsme byli začátkem června, sezóna teprve začínala. Stánky na promenádě teprve zprovozňovaly, takže zmrzlina byla ke koupi spíše v centru Tučep.
Po obchodech se základními potřebami jsme se moc nedívali. Když je all inclusive nic moc nepotřebujete. Suvenýry pro děti a vnuky jsme nakoupili při večerních procházkách. Co vím, tak tam bylo dost pekáren, ale taky blíže centru. Kolem promenády je totiž množství hotelů Neptun,Kaštelet, Alga, village Afrodita, takže promenáda vede kolem nich. Na obrázku je ukázka "severní" pláže. Na jižních bych řekl, že chybí to množství borovic, není moc kam se schovat.

• Anonym (1)
dajda
04.03.2015 21:09 188.120.201.***

Děkuji za odpověď, řeším ubytování a vcelku se mi zamlouvají apartmany Dalmatina, ale tyto jsou až za oběma hotely. Fotky z pláže pod těmito apartmány jsem nenašla. Zajímalo mě srovnání této strany pláží a strany, které vede od centra k Podgoře, kde jsem bydleli minule. Nevíte, jak pláže pod těmito apartmány vypadají? A je v okolí i nějaký malý obchod se základními potřeby, hledám spíš místo na okraji Tučep, kde je klidněji, ale do centra se dá dojít pěšky. A ještě jeden dotaz, je možné na této promenádě zakoupit nějakou tu zmrzlinu apod. :-))

kabinet302 02.03.2015 19:32

"Promenáda"kolem moře směrem na Makarskou končí pár metrů za hotelem Neptun, lépe řečeno u zpustlého hotelu Jadran. Končí krásnou pláží patřící dříve Jadranu. Na konci této pláže už začíná pláž FKK,která je protažena ještě o několik desítek metrů divokého pobřeží.Do Makarské vede lesní cesta,z kopečka do kopečka,poměrně široká i pro auto, ale je tam zákaz vjezdu a mám dojem, že jsou tam i jehlany, aby se nedalo autem vjet. Do Makarské jsou to tak 3 km, hezká procházka, ve vedru se zdá nekonečná, pití sebou.Občerstvit se na cestě nedá.
Řekl bych, že cesta se dá zvládnout i s kočárkem s většími koly,které jsou napevno.Chce to ale tatínka sebou, nebo zdatnou maminku pro tlačení kočárku.
Jelikož jsme byli ubytováni v Neptunu, dávali jsme přednost pláži před hotelem Jadran, byla s ní maximální spokojenost, je možné se před sluncem schovat i v borovicovém lese, což je příjemné.Půjčují tam i plastická lehátka a byla tam vyvedena sprcha s tekoucí vodou. Použití bylo zdarma, alespoň v době, kdy jsme tam byli my, tzn. v červnu.
Pláž směrem na Podgoru jsme využili při cestě do tohoto letoviska. Byla též sympatická. I tam na konci pláže pobíhalo dost naháčů.
Nevýhodou cesty do Podgory jsou schody na silnici(pro kočárky) a dvěsté metrů cesty kolem magistrály po úzkém chodníku. Pak se dostanete k Plážím Podgory, které jsou úžasné.
Na fotografii je pláž na jihu Tučep směrem na Podgoru.

• Anonym (1)
dajda
28.02.2015 20:47 188.120.201.***
pláž v Tučepech 

Chtěla bych se zeptat, která pláž se jeví v Tučepech lepší, ta směrem od centra k Podgoře nebo k Makarské. Znám tu k Podgoře, ale nyní se mi líbí ubytování na opačné straně, je to tam podobné, je tam promenáda kolem moře?

Neregistrovaný uživatel
29.05.2013 16:48 77.48.64.***

Dobrý den, prosím o informace ty co už v Tučepi byli. Kam se nezapomenout jít podívat přímo v Tučepi, co restaurace, je tam nějaká nej, kam chodit na pláž kde je to nejlepší, dá se dojít po promenádě do Makerské nebo do Podgory s kočárkem a vůbec všechno co vás napadne,nějaké poznatky,rady atd.Děkuji :-)

• Anonym (13)
admin2 29.08.2011 15:46
admin 

Dobry den, obe diskuze o Tucepi jsem sjednotila do jedne. Preji hezky den!

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Michal Súkup
26.08.2011 21:00 90.183.82.***

Pláže i počasí super. Nejlepší pláž je FKK mezi Tučepi a Podgorou.

http://www.sukup.cz/chorvatsko-tucepi/

• Anonym (5)
  • Anonym (10)
Michal Súkup
26.08.2011 20:55 90.183.82.***

Je to tam super - viz. fotky: http://www.sukup.cz/chorvatsko-tucepi/

• Anonym (1)
  • Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu