A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

ubytování po cestě do HR

| Vlaďka 1
Vlaďka 1
Poradítě někdo levné ubytování pro 13 lidí na staré cestě ze Zábřehu do Kninu? Nejlépe až za Plitvickými jezery v některé z vesniček.Např.Korenica, Rudanovac- Bjelopolje,Počane, Ubdina,a jiné.
Děkuji!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 27.07.2015 15:48
admin - sloučení 

Dobrý den,

sloučila jsem sem diskuze o ubytování po cestě. Zdraví Zuzka

Tajana 25.07.2015 13:04
Levný nocleh na cestě do Chorvatska 

Víte někdo o levném přespání na cestě autem do Chorvatska? Slyšela jsem o kempu u Plitviček, máte s tím někdo zkušenosti? Nebo jiné místo, kde bychom si moc nezajížděli z dálnice? (jedeme přes Maďarsko). Díky.

Absolon
13.07.2011 22:53 90.176.144.***
Re: Ubytování po cestě do Chorvatska, Hvar 

V Otočaci seženete ubytování na přespání v každém domě

• Anonym (8)
happyna 13.07.2011 22:51

Cenově to bude asi náročnější, že?

Neregistrovaný uživatel
13.07.2011 22:38 90.179.215.***

Loni jsem jela ze Splitu do Jelsy a jela jsem tzv. rychlolodí a trvá to asi hodinu, normální lodí o něco déle, ale vesměs jezdí rychlolodě

happyna 06.06.2011 14:22
Ubytování po cestě do Chorvatska, Hvar 

Jedeme letos až dolů na Hvar a protože je to pořádný kus cesty přemýšlíme, že si po cestě zajistíme ubytování. Spát na odpočívadle v autě s malými dětmi, kdy sedačky nejdou pořádně sklopit a člověk je upocený není asi to pravé. Poraďte mi nějaké slušné ubytování - nejsme nároční - stačí wc,sprcha a čistá postel. Když jsem se podívala, tak CK nabízí po cestě přespání za cca 2.500.- kč (2dospělé+2malé děti). Máte nějaký penzion nebo ubytování v soukromí, kdy přespáváte?
Pokud jste byl někdo na Hvaru, ještě se zeptám - trajekt nám jede ze Splitu a za jak dlouho jsme na ostově? Oblast Jelsa.

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
bufalo 14.02.2011 16:05
RE: ubytování po cestě do HR 

Zdravím,

koukněte se do starších témat s ubytováním,určitě tam nějaké odkazy najdete...loni se to tady taky řešilo...ve vesničkách kolem Plitvic je spousta možností na dobré a levné ubytko...

• Anonym (3)
Vlaďka 1 13.02.2011 20:18
ubytování po cestě do HR 

Poradítě někdo levné ubytování pro 13 lidí na staré cestě ze Zábřehu do Kninu? Nejlépe až za Plitvickými jezery v některé z vesniček.Např.Korenica, Rudanovac- Bjelopolje,Počane, Ubdina,a jiné.
Děkuji!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu