A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Zaton holiday resort(u Zadaru)

| fredyme
fredyme
...byl jste někdo,spokojenost,dobrá volba?? Díky ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.03.2014 11:20 94.74.218.***
Eva 

Zaton holiday resort bych urcite doporucila. Loni jsme tam byli, letos jedeme zas. Ubytovani v apartmanu **** bylo pekne moderní. Bazeny parada, more parada. Doporucuji vylet do Zadaru, krasne mesto. :-)

Radvik
06.07.2012 11:39 91.232.214.***
Zaton - jak se dostat na pláž v kempu 

Zdravím, chtěli bychom jet do Zatonu, ale bohužel v "našem" termínu není v resortu volno, tudíž bychom jeli do apartmánu někde v Zatonu. Nevíte někdo, zda je možné se dostat do resortu i když tam nejsme ubytovaní. Byli jsme se tam podívat předloni, viděla jsem vstupní bránu do kempu a byli jsme u pláže, která je u cesty a řekla bych, že když se to obejde podél pláže, tak by se k té písečné pláži mělo dát dostat, otázka je, jestli tam třeba není plot nebo jestli nás někdo nevyhodí, když bychom tam nebyli ubytovaní, ta pláž mimo kemp se mi totiž moc nelíbí. Nevíte, jak je to tam vyřešené, dá se do kempu dostat přes lesík? Díky moc předem za odpověď, moc mi to pomůže v rozhodování.

• Anonym (15)
  • Anonym (42)
Neregistrovaný uživatel
29.06.2012 21:02 109.81.252.***
Re: Zaton holiday resort(u Zadaru) 

ahojky zaujala mne vase odpoved na pobyt,chystame se take v záři vlastni dopravou,jaka je cesta?jedeme z dvema detma tak nevim,neni to moc daleko,dekuji za odpoved Misa :-\

• Anonym (16)
  • Anonym (18)
Honza
28.12.2011 11:42 78.24.8.***

Ahoj, byl jsem tam s rodinkou v apartmanu 3* a není to špatný, pro děti super když se nechce k moři mezi apartman. je taky písek hrát si můžou všude, auta tam nejezdí, žádný stres ale jedna rada na závěr byl jsem ještě v holiday resortu solaris a tam je to po všech stránkách zajímavější.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
ajdi
08.09.2011 09:48 90.176.138.***

Ahoj, my tam byli před dvěma roky v nově postavených apartmánech 4*. Pobyt paráda, od bazénu po minigolf až k animačním programům. Moc jsem si to užili. Všude čisto, uklizeno, sice trošku draho, ale to je v Chorvatsku typické pro všechny destinace. Byli jsme tam na různých místech a zde jsme byli spokojeni nejvíce. Letos v září jedeme pro veliký úspěch zase (((clap)))

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
jack
12.08.2011 11:30 88.101.19.***

když otevřu okna a dveře tak vyvětram celý apartman i bez klimošky.

• Anonym (13)
  • Anonym (14)
Ondřej 12.08.2011 11:15

Byli jsme tam letos na nezávislá doporučení dvou různých známých. Spali jsme v zóně B ve stanu. Písek byl fajn. Všechno bylo fajn. Internet přes wifi u recepce za cca korunu na minutu - rychlost vyhovující, povolené všechny porty.

Jo a možná je lepší rezervace - jeli jsme tam na blind na konci cervence a meli uz jenom cca 3 volne pitche.

• Anonym (11)
  • Anonym (11)
Renáta 1 25.02.2011 20:55
RE: RE: Zaton holiday resort(u Zadaru) 

Vloudil se překlep. Apartmány bez klimatizace se dají špatně vyvětrat. :-)

• Anonym (9)
  • Anonym (9)
Renáta 1 25.02.2011 20:53
RE: Zaton holiday resort(u Zadaru) 

V Zatonu jsme byli 1x. Bylo to tam celkem fajn, ale jak každý chce písečnou pláž(v Zatonu jedna část), tak v tom nevidím žádné +. Písek jsme měli úplně všude. Po dvou dnech jsme chodili všude jinde, jen ne na písek. Co se týká vybavenosti, tak to bylo vše OK. Jak obchody, kavárníčky, restaurace, bazén, sportovní vyžití. Jen, kdyby jsme do Zatonu jeli znova, tak bychom chtěli ubytování v apartmánech s klimatizací. V době našeho pobytu(konec června 2008) bylo velké horko a apartmány s klimatizací se dají strašně špatně vyvětrat.

• Anonym (1)
  • Anonym (15)
fredyme 16.02.2011 10:20
Zaton holiday resort(u Zadaru) 

...byl jste někdo,spokojenost,dobrá volba?? Díky ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (12)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu