A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chorvatsko - Diskuze

Původní dotaz

Živogošče-Blato

| Daissy
Jedu s rodinou poprvé do app v Živogošči a zajímalo by mne,jaké tam jsou pláže,kde lépe zajít,aby jsme neleželi hlava na hlavě, kdo zde již byl,aby prostě poradil. Jak je to zde s kulturním vyžitím pro dospělé a děti,s nákupy, jest-li je třeba jezdit do Igrane nebo do Podgory, s výlety..atd.
Kterou zmrzku třeba doporučit,restauraci,pizzerku?
Kdo zde byl, podělte se prosím.....o rady a tipy.Děkuji moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 00:00 94.112.39.***
Re: Blato 

Pozor na tyto apartmány - Anka Gadžič v Blatu. Klima není v ceně, chtejí minimálně 5 až 10 E za klimu. POokud máte dvě klimy v apartmánu a hccete použít jen jednu za 5E tak Vám zamknou průchozí pokoj. Parkování není ve stínu , ale na slunci. Vybavení apartmánů je řekl bych strohé. Venkovní sprchu nemůžete používat, protože podle paní domácí se máte sprchovat na pláži. Nemohli jsme ani děckám napustit malý bazének. Nakonec pod sprchu postavili auto a odmontovali sprchovací hubici :'( Každý večer na vás budou chtít volat policii, protože ještě nechrníte v 11 na svém aprtmánu. A to jsme ani nezpívali, ani nehráli na kytaru, takže u grilu můžete akorát sedět a šeptat si. Přesouvali naše věci jako deku, ručníky, hračky libovolně jak je napadlo, samozřejmě bez ptaní. Po příjezdu nebylo kde parkovat, museli jsme čekat do pozdního odpoledne až odjedou předchozí hosté. My jsme naopak při odjezdu museli odjet hned ráno ještě před desátou, jinak opět hrozili policiíí. No dovolená jak má být >:) :-$

Martin Jílek
10.08.2015 13:35 85.93.97.***
Re: Blato 

Paní domácí (Anka Gadžić) nerespektovala cenu domluvenou předem po internetu s její vnučkou. Chtěla po nás zaplatit 10 EUR za noc navíc: 5 EUR za vyšší spotřebu vody, protože máme 2 leté dítě (bez nároku na vlastní postel) a 5 EUR za klimatizaci, která ale měla být v ceně. Při 14 denním pobytu to není zanedbatelná částka. Klimatizaci jsme nakonec nezaplatili, ale v noci se pak dost zapotili. Praktiky Anky Gadžič jsou mafiánské, nejprve jsme odevzdali pasy, ubytovali se a pak se dozvěděli, že pokud chceme pasy zpět, tak musíme respektovat její vyšší ceny. Ke cti chorvatům je, že majitelka Anka Gadžic je z Bosny a Hercegoviny.

dalfy 23.02.2013 18:02
Blato 

Tak po dlouhém hledání vhodného ubytování pro 12 dospělých a 3 děti. Jsme našli App v Živogošči-Blata. Dát to dohromady byla fuška.
Máme to přímo přes majitelku, už nám chybí zaplatit jen zálohu a bude to.
Máme zamluvené apartmány Anka Gazdic - nemáte někdo zkušenosti?

Pokud máte nějaké tipy na výlety, pláže co je tam zajímavého apod. budu ráda.
Díky moc.

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
veronika5
24.07.2010 10:50 78.136.177.***
PLÁŽE 

pláže jsou tam ok.jsou kamenite a neni to hlava na hlave.ja tam jedu tento rok po 4. 8-)

Anetta 31.07.2008 16:56
RE: RE: RE: RE: RE: Vodopády Kravica 

Daissy-ne, v tomto ne ;-) Tohle by budilo pozornost a strašně by žralo-Hyundai Coupe ;-)
Jedeme vlastním-Škoda Octavia II- barva grafiti-tak třeba se potkáme ;-) A pokud ne, tak ať se nám tam oběma líbí.

Daissy
30.07.2008 22:14 85.135.78.***
RE: RE: RE: RE: Vodopády Kravica 

Anett,mi taky příští týden frčíme - pátek.Možná se tam potkáme?
Jedeš v tomto autíčku? :-)

Anetta 30.07.2008 16:54
RE: RE: RE: Vodopády Kravica 

Daissy-aha, já myslela, že to je jako s chorv. nár. parky, tím líp. ;-) Já tam odjíždím už příští týden,tak si to určitě nenechám ujít.

Daissy
30.07.2008 13:48 85.135.78.***
RE: RE: Vodopády Kravica 

Anett,tam se neplatí,platí se jen za to,co si tam dáš.Dá se platit kunama nebo eury.To jsem si již pozjišťovala,jak jsem se na to ptala Ivamara,chci tam taky letos.Takže víc,až se vrátím.

Anetta 30.07.2008 10:40
RE: Vodopády Kravica 

Ráda bych navštívila vodopády Kravica, nevíte, jak je to tam se vstupným? Díky moc

dajda 21.07.2008 09:38
RE: RE: RE: RE: Drvenik 

Pevnina - město Sousse - je to velké město, nechtěla jsem pustinu. Tak ať vám dovča vyjde. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu